Wczytuję dane...
Model: 1072
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: kiddieland

Kiddieland 054114 Interaktywna Kostka Edukacyjna to interaktywna zabawka przeznaczona dla niemowląt. Jest to rodzaj prostej gry, dzięki której najmłodsze dzieci uczą się rozpoznawać kolory, kształty oraz dźwięki. Kup interaktywną kostkę Kiddieland, a pomożesz swojemu dziecku rozwinąć zdolności manualne i motoryczne, a także podstawy myślenia logicznego oraz cierpliwość! Kostka interaktywna to zabawka wielofunkcyjna, wzbudzająca natychmiastowe zainteresowanie maluchów.

Zabawka składa się z wielu kolorowych elementów, którymi dziecko może swobodnie manipulować. Tak góra kostki, jak i wszystkie jej boki zawierają elementy ruchome i interaktywne. Na wierzchu znajduje się pętla motoryczna z kolorowymi zwierzętami, która rozwija zdolności manualne dzieci. Po bokach umieszczono sortery umożliwiające naukę kształtów i kolorów oraz instrumenty muzyczne uczące rozpoznawania dźwięków. Melodia, jaką kostka edukacyjna wydaje po naciśnięciu klawiszy, pozwala na rozwijanie zdolności słuchowych. 

Dzięki wielu możliwościom, które stwarza kostka edukacyjna, jaką wybrać zabawę, której funkcji użyć i które zdolności rozwijać w danym momencie decyduje samo dziecko!

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Zainteresuje nie tylko roczniaków, ale także dwulatków i trzylatków. Może sprawdzić się także w zabawie z dziećmi poniżej 12 miesiąca. Zabawki Kiddieland wykonane są z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo dzieci, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE - dzieci nie powinny jednak bawić się kostką bez opieki rodziców. Zabawki Kiddieland produkowane są w Polsce przez przedsiębiorstwo rodzinne.

Zabawka jest stosunkowo duża, co sprawia, że jest bezpieczna dla małych dzieci. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, posiada także tekturowe opakowanie. Wymiary to 18,5 cm (długość) x 29 cm (wysokość) x 18,5 cm (szerokość). Kostka edukacyjna Kiddieland zapakowana jest w ładne, ozdobne pudełko kartonowe. Jest to więc doskonały prezent bożonarodzeniowy lub urodzinowy dla małych dzieci, niewymagający dodatkowych przygotowań.

Kup kostkę interaktywną Kiddieland, którą oferuje nasz sklep, a pozbędziesz się problemu z wyborem prezentów dla dzieci! Do zakupu zachęca także niska cena kostki i pozytywne opinie o wszystkich produktach marki Kiddieland.

Parametry techniczne:

Wymiar produktu - długość 18,5cm, wysoskość 29cm, szerokość 18,5cm
Wymiary opakowania: długość 21cm wysoskość 29cm szerokość 21cm

Przeznaczona dla dzieci 12+

Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE

Materiał: tworzywo sztuczne

Polecamy