Wczytuję dane...
Model: 1800
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Właściwy rozwój dziecka to priorytet dla rodziców. Maluch codziennie staje przed kolejnymi wyzwaniami i poznaje nowe rzeczy, ceniąc sobie przy tym zabawę. Połącz przyjemne z pożytecznym i kup edukacyjno – sensoryczny labirynt, dzięki któremu twoja pociecha będzie mogła uczyć się i rozwijać poprzez zabawę, a niska cena nie wpłynie negatywnie na Twój budżet!

Pętla sensoryczna oferowana przez nasz sklep to zabawka edukacyjna, złożona z wielu przemyślanych elementów. Wśród nich znajdują się: podstawa na kółkach, umożliwiająca poruszanie się, umieszczone na niej drewniane postacie – dziewczynki i zwierząt oraz szereg splątanych metalowych prętów, które się nad nimi unoszą. Na prętach znajdują się specjalne elementy w kształcie koralików, motyli i innych owadów, które można w dowolny sposób przesuwać. Do podstawy zabawki przymocowano również specjalny sznurek, który umożliwi dziecku łatwe jej przemieszczanie.

Pętla sensoryczna została zaprojektowana w przemyślany sposób, aby zapewnić dziecku stymulację wielu zmysłów jednocześnie, rozwijając przy tym kreatywność. Przesuwanie elementów po prętach ćwiczy palce i dotyk, wyrabiając zdolności manualne. Umieszczenie drewnianych postaci na specjalnych kołach zębatych, które można przestawiać, kształtuje zwyczaj nieszablonowego, a jednocześnie logicznego myślenia. Wielobarwność zabawki rozwija postrzeganie kolorów. Dziecko bawi się poprzez dotykanie elementów, przesuwanie ich, dopasowywanie do siebie i tworzenie nowych konstrukcji.

Wymiary: 200 x 260 x 200 mm

Materiały: drewno, metal

Wiek: od 2 lat

Zestaw obejmuje podstawę z prętami oraz trzema przestawnymi, drewnianymi elementami na kołach zębatych.

Polecamy