Wczytuję dane...
Model: 2474
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Pozwól maluszkowi na odrobinę skupienia

Drewniana zabawka edukacyjna w kształcie motyla, którego skrzydełka wypełnione są kształtami, pomalowanymi nietoksycznymi farbami, odpowiednia jest dla dzieci powyżej 24 miesięcy. Radosny motylek, zachwycający nasyconymi barwami  zachęca do nauki poprzez zabawę już najmłodsze pociechy. Rozwijający koordynację, wytrwałość, skupienie, motorykę drewniany motyl, którego tułów i skrzydła zachęcają do stworzenia pięknej, barwnej postaci, stanie się ulubioną zabawką każdego brzdąca.

Rozwój samodzielnego myślenia

Dzięki możliwości dopasowania kształtów i kolorów w odpowiednich miejscach, drewniana zabawka w kształcie motyla sprawdza się zarówno w żłobku, w przedszkolu, jak i w domu. Uniwersalna kolorystyka farb, pokrywających elementy układanki, które spełniają normy EN71 i ASTM, zapewnia doskonałą zabawę chłopcom i dziewczynkom, niezależnie od upodobań kolorystycznych. Wyjątkowa, drewniana zabawka, dzięki rozwojowi umiejętności sortowania przedmiotów, jest bezcennym towarzyszem maluszków, poznających różnorodność otaczającego je świata.

Kompan codziennej zabawy

Drewniany motyl do sortowania kształtów stanie się wspaniałym przyjacielem dziecka każdego dnia. Jego wymiary (dł: 215mm x szer: 195mm x wys: 35mm) sprawiają, że można zabrać go ze sobą, wychodząc do znajomych lub do poczekalni, w której dziecko nie znajdzie zabawek. Dłuższe skupienie uwagi może okazać się pomocne dla rodzica oraz niezwykle potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka.

Parametry techniczne:

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 24 miesiąca życia.

Wymiary produktu: dł: 215mm x szer: 195mm x wys: 35mm

Materiał: drewno (zabawka pomalowana nietoksycznymi farbami spełniającymi normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)

Polecamy