Wczytuję dane...
Model: 0892
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Viga

Interaktywny sorter kształtów przysporzy Twojemu dziecku wiele radości i zadba o jego prawidłowy rozwój! Nie czekaj, kup go już teraz!

Chcesz swojemu malcowi sprawić prezent idealny, który zafunduje mu wiele radości a także pomoże mu rozwijać nowe umiejętności? Pragniesz wysokiej jakości produktu a co za tym idzie zapewnionego bezpieczeństwa dla Twojej pociechy? Nasz sorter kształtów idealnie spisze się w tej roli! 

Oferowana przez nas zabawka edukacyjna to część główna, czyli drewniany sorter w kształcie kwadratu z wyciętymi kształtami, odpowiadającym dwunastu, kolorowym klockom, które dziecko ma za zadanie dopasować do określonych otworów by te mogły po chwili znaleźć się w środku zabawki. Gdy dziecko wykona swoje zadanie może samodzielnie otworzyć górną pokrywę by rozpocząć swoją wspaniałą zabawę od początku. 

Całość naszej zabawki została wykonana z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, spełniającymi normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM). Intensywne kolory z pewnością zapewnią dziecku moc wrażeń wizualnych. Wielkość klocków została przystosowana do wieku ich użytkowników, dlatego nie musisz bać się o to, że Twoje dziecko któryś z nich połknie.

Nasz sorter to najlepszy wybór z tego względu, że jego aspekt wizualny przykuje uwagę maluszka, jego funkcjonalność pozwoli na rozwój motoryki jego małych paluszków i dłoni oraz poznawanie nowych kształtów, a użyte do jego produkcji w pełni niezagrażające zdrowiu materiały zapewnią Twojemu dziecku bezpieczną zabawę.

Jeśli chcesz sprawić sobie oraz swojemu malcowi wysokiej jakości produkt oraz wiele godzin wspólnej nauki poprzez zabawę - wybierz nasz sorter!

Dane techniczne

Wymiary produktu:
dł: 145mm
wys: 145mm
szer: 145mm

Wymiary opakowania:
dł: 195mm
wys: 195mm
szer: 195mm

W zestawie znajduje się drewniany sorter w kształcie kwadratu oraz 12 kolorowych klocków.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Polecamy