Wczytuję dane...
Model: 5275
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Nasz sklep prezentuje wspaniałą zabawkę dla niemowląt od pierwszych dni życia. W pokoju dziecinnym nie może zabraknąć barwnego chwytaka na kołyskę. Kolorowa podwieszka na łóżeczko została wykonana z miękkiej, miłej w dotyku i niebrudzącej tkaniny o właściwościach antyseptycznych (nie wchłania kurzu). Z jednej strony jest biała, a z drugiej czarna w białe i błękitne gwiazdki. Taka kolorystyka jest optymalna dla niemowląt, które dopiero uczą się rozpoznawania barw. Kup dziecku wielofunkcyjną, spiralnie zwiniętą podwieszkę, mogącą służyć także jako zawieszka do wózka. Jest giętka, elastyczna i z łatwością dopasowuje się do miejsca, gdzie chcemy ją umieścić.

Do chwytaka przyszyte są cztery pluszowe, niewielkie maskotki o prostych kształtach. Obok siebie wiszą: żółte, uśmiechnięte słońce, biały motyl w czerwone paski, pomarańczowa gwiazdka z okrągłym lusterkiem oraz różowy kwiatek. Pluszowe elementy służą do chwytania i przesuwania ich rączkami. Proste, podstawowe barwy dostosowane są do percepcji najmłodszych dzieci. Zawieszka do łóżeczka może swobodnie zwisać ze szczebelków lub leżeć luźno w zasięgu wzroku niemowlaka. Dziecko chętniej leży na brzuszku, gdy może wpatrywać się w kolorowe kształty. Przyda się także podczas nauki raczkowania. Oddalając od dziecka spiralny chwytak z maskotkami, zachęcamy je do czołgania się, wyciągania rączek i tym samym motywujemy do ruchu.

Zabawka może służyć także jako zawieszka na wózek lub do nosidełka i bujaczka. Pomocna będzie w czasie jazdy autem. Dziecko widząc kołyszące się przed nim ulubione maskotki, będzie spokojniejsze. Niemowlę może bawić się chwytakiem podczas spacerów. Dlatego funkcja spiralnej zabawki zmienia się wraz z rozwojem malucha. Początkowo niemowlę tylko patrzy na kolorowe kształty, z czasem zaczyna chwytać maskotki, przyciągać do siebie lub próbuje pełzać, gdy zabawka je zaciekawi. Opinie rodziców są zgodne: mobilny, pluszowy chwytak to praktyczny dodatek i ulubiona zabawka maluchów. Zaletą jest także szybkoschnący, łatwy do prania materiał. Cena obejmuje pluszowy chwytak i 4 zawieszki - maskotki.

Wymiary: około 75 x 10 x 5 cm 
Materiał: plusz 
Waga: 0,15 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy