Wczytuję dane...
Model: 10944
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Kolorowy sorter kształtów w formie kostki z czterema otworami, w które dziecko może dopasowywać odpowiednie klocki i ćwiczyć rozpoznawanie kształtów. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu jest bardzo solidna i nie da się jej łatwo uszkodzić.

Zestaw zawiera 1 kostkę kształtów z unoszoną do góry pokrywką oraz 4 kolorowe klocki: żółte kółko, niebieski trójkąt, seledynowy kwadrat i czerwone serduszko. Trójwymiarowa, przestrzenna forma klocków pozwala dziecku na wygodne złapanie każdego elementu, a następnie ćwiczenie dopasowywania go do właściwego otworu w pokrywce. Kup ten sorter dla niemowlaka i zobacz sam, ile radości daje dziecku właściwe dobranie klocka do otworu i wrzucenie go do środka!

Pudełeczko sortera zostało ozdobione dekoracjami nawiązującymi do motywów zaczerpniętych z przyrody: kolorową pszczółką, kwiatkami i śmiesznym zwierzątkiem podobnym do biedronki. Każda z tych dekoracji przyciąga uwagę dziecka i wpływa na jego wzrok oraz na naukę rozróżniania kolorów. Warto też zauważyć, że 4 drewniane klocki mogą służyć dziecku jako samodzielne elementy do ściskania i obracania w dłoni, co wpływa na rozwój zmysłu chwytania i trening siły małych paluszków. Dzieci uwielbiają kształty, które mogą ściskać, głaskać, dotykać, przekręcać i badać rękoma, a w tym zabawkowym sorterze mogą to robić zarówno z barwnymi klockami, jak i z otworami wytłoczonymi w pokrywce.

Sklep proponując Państwu tę zabawkę, oferuje wysokiej jakości produkt, który nie tylko bawi, ale i uczy. Dodatkowo sorter kształtów "Move it!" (Rusz to!) posiada certyfikat FSC, co znaczy, że jest wytwarzany przez markę odpowiedzialną i szanującą środowisko. Wszystkie jego drewniane wykończenia zrobiono tak, by były lekko opływowe i nie posiadały ostrych kantów. Cena kostki do sortowania znajduje się nieco wyżej, przy głównej nazwie produktu i jest bardzo atrakcyjna.

Wymiary: około 13 x 13 x 6,5 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,31 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy