Wczytuję dane...
Model: 5838
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Interaktywna kostka dla niemowląt jest zabawką przeznaczoną przede wszystkim do rozwijania swoich umiejętności motorycznych i rozwoju umysłowego. Bawić się nią może każde dziecko, które ma przynajmniej dwanaście miesięcy, bowiem elementy składowe wchodzące w kostkę są na tyle duże i bezpieczne, że nie stanowią zagrożenia dla młodego człowieka. Nasz sklep może zagwarantować, że każde dziecko z chęcią zabierze się do zabawy, co gwarantuje żywy oraz przyjazny wygląd produktu.

Kostka interaktywna dla niemowlaka jest wykonana z malowanego bezpiecznymi farbami drewna. Poszczególne elementy zostały pokryte różnymi kolorami, dzięki czemu dziecko ma możliwość wejść w świat nowych barw własnoręcznie, podczas zabawy. Poza tym obecne w zestawie klocki i przeznaczone dla nich otwory pozwalają młodemu człowiekowi poznać także kształty, a kolorowe kulki na szczycie kostki ułatwią naukę liczenia. Opinie o tym produkcie są bardzo pozytywne, a rodzice z całego świata chwalą sobie jego wybór.

Ta zabawka rozwojowa składa się z pięciu elementów: głównej kostki, która jest jedną całością, oraz wspomnianych już, czterech różnokolorowych i różnokształtnych klocków. Ponadto została zaprojektowana w taki sposób, że dziecko w mig łapie sposób zabawy oraz z chęcią poznaje wszelkie możliwości produktu. Korzystając z oferty naszego sklepu, mogą Państwo liczyć na to, że cena interaktywnej kostki jest jedną z najniższych na rynku. Staramy się o to dbać, aby ułatwić życie rodzica i zminimalizować konieczne wydatki na dziecko.

Ponadto dostępne u nas zabawki są wyprodukowane przez największe marki na rynku, takie jak SMALL FOOT. Firma ta zdążyła zdobyć sobie renomę na rynku i zaufanie klientów na całym świecie. Daje to gwarancję, że zabawka motoryczna jest stworzona z precyzją i rzetelnie, zapewniając dziecku wszystko to, czego potrzebuje, czyli bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Jeśli kupisz ją u nas, oprócz wysokiej jakości będziesz mógł cieszyć się z przystępnej ceny.

Wymiary:

około: 18 x 14 x 16 cm

Marka: Small Foot
Materiał: drewno
Waga w pudełku: 0.81 kg
Wiek: 12 miesięcy +
Płeć:
dziewczynka, chłopiec

Polecamy