Wczytuję dane...
Model: 1567
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Szukasz zabawki, która zachęci Twoje dziecko do ruchu oraz rozwijania swoich zdolności motorycznych? Kup drewnianą kostkę aktywności od Small Foot! To solidny i wielofunkcyjny produkt w przyjaznych dla malucha kolorach, który zapewni mu mnóstwo pożytecznej dla rozwoju zabawy. Opinie specjalistów wskazują jednogłośnie - zabawka motoryczna i rozwojowa to najlepszy wybór dla niemowlaka - stymuluje bowiem wiele zmysłów, jednocześnie nie atakując dziecka nadmiarem bodźców.

Oferowana przez nasz sklep kostka aktywności to drewniana zabawka w kształcie słonia, wyposażona w kółka umożliwiające jej łatwe przemieszczanie. Pięć stron produktu skrywa różnorodne zabawy, których zadaniem jest rozwijanie różnych umiejętności niemowlaka.

Interaktywna kostka w kształcie słonika zagwarantuje Twojemu dziecku godziny doskonałej rozrywki. Jednocześnie zabawa z jej udziałem pomoże maluchowi rozwinąć wiele cennych umiejętności. Na pięciu ściankach kostki znajdziemy kolejno: pętlę aktywności, sorter kształtów, dwustronną łamigłówkę obrazkową z sześcioma obracającymi się kostkami, labirynt oraz kolorowe koła zębate. Zabawka motoryczna Słonik pozwoli maluchowi trenować umiejętność koordynacji ruchów oraz udoskonalić sprawność małych paluszków i dłoni. Zachęci także do aktywności fizycznej, ponieważ dziecko będzie mogło swobodnie przesuwać ją po podłodze dzięki doczepionym kółkom. Słonik to również zabawka rozwojowa, ucząca kształtów i kolorów oraz logicznego myślenia. Kostka interaktywna dla niemowlaka rozwija dziecięcą wyobraźnię i pobudza kreatywność, a dodatkowo zapewnia rozrywkę na zimne i deszczowe dni.

Kostka interaktywna słonik to produkt złożony z drewnianej skrzyni ozdobionej kolorowym wizerunkiem słonia, którego trąbę stworzono z metalowej pętli aktywności. Cena obejmuje zabawkę wraz z wszystkimi widocznymi na zdjęciu elementami, czyli również ukrytymi wewnątrz kostki klockami w kształcie koła, trójkąta, kwadratu i gwiazdki.

Wymiary: około 36 x 30 x 30 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 3 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy