Wczytuję dane...
Model: 1147
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Drewniane magnesy z przekąskami marki Small Foot to idealny zestaw do zabawy w samodzielne robienie kanapek. Nauka poprzez świetną zabawę, na pewno przypadnie dziecku do gustu. Taka zabawa to także dobry sposób na poprawę apetytu niejadka. Kolorowe magnesy dla dzieci to jedna z ulubionych zabawek najmłodszych. Ten zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 2 roku życia.

Magnesy zabawka to zestaw, złożony z dwóch porcji różnego rodzaju pieczywa. Dostępna jest jedna kromka pieczywa z ciemnej mąki i jedna ciemna bagietka. Oprócz tego w zestawie znaleźć można gruby kawałek żółtego sera z dziurami. Dodatki to: pomidor w trzech plasterkach, trzy kawałki jajka, sałata w trzech listkach i trzy plasterki salami. Łącznie zestaw zawiera aż 13 dodatków do pieczywa. Maluch ma pole do rozwijania kulinarnej wyobraźni. Przy okazji dziecko nauczy się, że przygotowanie posiłku wymaga skupienia. Magnesy zabawka to zestaw kolorowych, świetnie wykonanych elementów. Prezentują się pysznie! Dlatego oczywiście wszystkie posiłki przyrządzone przez rodziców powinno się zjadać. Magnesy z przekąskami ułatwiają dziecku zadanie, ponieważ stabilnie utrzymują się na kanapce. Każda kanapka jest już posmarowana masłem. Dziecko chętnie zaangażuje się w zabawę tymi kolorowymi magnesami. Magnesy dla dzieci to zabawka, która może posłużyć także do integracji w grupie. Dzieci mogą organizować wspólne posiłki i pikniki. Te magnesy dla dzieci to zabawka lekka i poręczna. Wymiary to około 11 x 10 x 2,5 cm, a waga 0,26 kg. Magnesy z przekąskami mogą więc służyć do zabawy w domu, ale można także zabrać je ze sobą na powietrze i w odwiedziny. Drewniane magnesy zabawka to jeden z ekologicznych produktów marki Small Foot.

Firma Small Foot od lat słynie z produkcji zabawek oryginalnych, kolorowych i kreatywnych. Są to produkty bezpieczne dla najmłodszych. Magnesy z przekąskami wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna i metalu (magnesy). Nasz sklep prezentuje szeroki wachlarz zabawek edukacyjnych dla dzieci. Przystępna cena stanowi duży atut tej oferty. Kup magnesy z przekąskami, a Twoje dziecko na pewno szybko przystąpi do samodzielnego tworzenia kanapek.

Wymiary: około 11 x 10 x 2,5 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 0,26 kg

Wiek: od 2 roku życia

Polecamy