Wczytuję dane...
Model: 10075
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Gra w kotka i myszkę marki SMALL FOOT to ciekawa wersja gry w rzutki dla dzieci, która jednak rozgrywa się na płaszczyźnie poziomej. Ta gra w rzutki dla dzieci to wspaniała zabawa, która wspomaga ich rozwój zręcznościowy i manualny. Zabawa w kotka i myszkę daje doskonałe efekty, gdyż maluchy muszą bardzo się skupić i ćwiczyć umiejętności prawidłowej oceny odległości między przedmiotami, a także szlifować koordynację ręka-oko. Znajdująca się w ofercie naszego sklepu gra w rzutki dla dzieci - kotek i myszka, to wspaniała okazja, aby w trakcie zabawy nauczyć dziecko podstawowych zasad i praw fizyki! Dzięki temu dziecko szybko uczy się precyzji, zręczności i refleksu, a także szkoli zmysł obserwacji.

W skład zestawu gra w rzutki dla dzieci - kotek i myszka wchodzą:
- plansza do gry z otworami
- 16 pionków (myszek)
- 4 trampoliny

Zasady:
Celem tej gry zręcznościowej jest umieszczenie wszystkich swoich pionków (myszek) w otworach (dziurkach). Można grać na dwa sposoby:
1. Gracze (od 2 do 4 osób) wybierają sobie odpowiedni kolor pionków i ustawiają je w rzędzie. Każdy gracz ma również dopasowaną kolorystycznie trampolinę, którą ustawia z jednej strony planszy, otworem w swoją stronę. Po ustaleniu kolejności rzutów, każdy gracz nakłada pionek (myszkę) w otwór na trampolinie i naciskając drugą jej stronę, powoduje wyskok myszki do jakiegokolwiek otworu na planszy. Wygrywa ten, kto pierwszy wrzuci wszystkie swoje pionki w otwory.

 2. Podobnie jak wyżej gracze ustalają kolejność rzutów i ustawiają się w odpowiednich miejscach. Trudność polega na tym, że gracz musi tak precyzyjnie ocenić rzut, by trafić w otwory odpowiadające kolorystycznie jego pionkom, a więc niebieskie kulki trafiają tylko w niebieskie otwory, itd. Jeśli gracz trafi w otwór o innym kolorze, musi cofnąć się na pole startowe. 
Wszystkie elementy gry wykonane są z drewna i pomalowane bezpieczną dla dzieci farbą. Zestaw zawiera urocze wizerunki kotków na planszy oraz myszek na pionkach do gry.

Zasady gry są bardzo proste, lecz wykonanie jej poprawnie wymaga od dzieci wiele wysiłku i zręczności, dlatego kup swojemu dziecku grę w rzutki - kotek i myszka. Cena jest niewielka, lecz korzyści wiele!

Wymiary: 20 x 20 x 3 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,33 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy