Wczytuję dane...
Model: 12027
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zachęcenie dzieci do zabaw na świeżym powietrzu (które są niezbędne do ich prawidłowego rozwoju) jest w dobie internetu i komputerów czasem niezwykle trudnym zadaniem. Aby pociechy chętniej korzystały z dobrodziejstw natury, trzeba zapewnić im urozmaicone rozrywki, które wciągną je na długie godziny. W takim wypadku doskonałe mogą okazać się gry plenerowe przygotowane przez firmę SMALL FOOT właśnie z myślą o wykorzystaniu w ogrodzie czy na łące. Jednym z takich produktów jest prezentowana właśnie tutaj gra Jenga XXL.

Ta niezwykle popularna nie od dziś gra jest doskonałym zajęciem dla dzieci, mającym pozytywny wpływ na ich rozwój. Klasyczna Jenga zwojowała serca wielu pokoleń, a jej odmiana przeznaczona do gry na dworze także staje się coraz bardziej znana. Dzięki prostocie i elastyczności zasad, które można zmieniać wedle potrzeby i uznania otrzymujemy wielce uniwersalną zabawkę, którą dzieci będą chętnie się bawiły.

Jak grać? To niesamowicie proste. Podstawowy wariant zakłada ułożenie Wieży z klocków (na przemian po 3 sztuki), a następnie po kolei podejmowanie prób wyciągnięcia poszczególnych klocków bez jej burzenia. Zestaw od SMALL FOOT z miejsca oferuje jeszcze nico bardziej skomplikowaną możliwość gry. Boczne ścianki klocków zostały pokryte różnymi kolorami, a w komplecie znalazła się odpowiadająca im kostka. Podczas takiej rozgrywki gracze nie tylko muszą wyciągać klocek, uważając, by nie zburzyć całej konstrukcji – musi on być także wylosowanego przez nich koloru.

Zestaw do gry w Jengę od SMALL FOOT gwarantuje olbrzymie ilości wspaniałej zabawy. Istotny jest też fakt, iż został w całości wykonany z drewna i posiada certyfikat FSC, co oznacza, że podczas pozyskiwania materiałów do jego produkcji zachowano wszelkie zasady ochrony przyrody. Jest to więc produkt ekologiczny i przyjazny środowisku.

Rodzice dzieci, którzy postawili na Jengę od Small Foot, są nią zachwyceni. W opiniach zaznaczają, że sami często przyłączają się do zabawy i cenią sobie wytrzymałość całego produktu. W naszym sklepie jest on dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, dlatego też serdecznie zapraszamy do zakupów.

Wymiary: kamień do sztaplowania ok. 21 x 5 x 3,5 cm, wysokość wieży ok. 70 cm

Materiał: drewno

Waga: 4,36 kg

Wiek: od 3 lat

Zestaw zawiera 61 elementów

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...