Wczytuję dane...
Model: 1052
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

W dobie internetu i wszechobecnej elektroniki coraz ciężej jest zachęcić dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. A przecież jest ona niezbędna do ich prawidłowego rozwoju! Co więc zrobić, aby nasze pociechy chętniej aktywnie spędzały czas na zewnątrz? Odpowiedzią będą gry plenerowe od SMALL FOOT, a w tym konkretnym przypadku – zestaw do gry w kręgle dla dzieci.

Prezentowany tutaj produkt to wysokiej jakości zabawka, która zapewni Twoim dzieciom maksimum radości i zadowolenia. Te kręgle dla dzieci to zabawka, która z pewnością zajmie im czas na długie godziny. Co więcej, dzięki swojej uniwersalności idealnie nadają się do gry dla całej rodziny, co nie tylko pozytywnie wpłynie na sprawność fizyczną i rozwój wszystkich domowników, ale także pomoże w budowaniu więzi.

Gry zbliżone do obecnie znanych nam dziś kręgli były znane już w starożytnym Egipcie. Jest to więc zabawa z niesamowicie długą historią, co też ma znaczący wpływ na jej nieustającą popularność. Zasady rozgrywki są dość proste. Gracze starają się w dwóch uderzeniach strącić przy pomocy specjalnej kuli jak największą liczbę tytułowych kręgli. Za każdy trafiony kręgiel przyznawane są punkty, przy czym maksymalną liczbę w jednej rundzie można uzyskać tylko wtedy, gdy przy użyciu tylko jednej z dwóch prób strącimy wszystkie kręgle. Jeśli sztuka ta uda nam się w dwóch rzutach, punktów otrzymujemy nieco mniej. Najmniej punktów otrzymuje się, kiedy strącony zostanie pojedynczy kręgielek.

Te kręgle dla dzieci to wspaniały sposób na sprawcie rozwoju motorycznego dziecka, ale także na poprawę umiejętności z zakresu analizowania sytuacji (próba wymierzenia odpowiedniej siły w celu trafienia jak największej ilości, lub próba określenia trajektorii lotu po rzucie), a także celności. Produkt ten został wykonany w całości z drewna, co czyni go przyjaznym dla środowiska i ekologicznym. Został też zaprojektowany w taki sposób, aby dziecko nie mogło sobie zrobić krzywdy podczas zabawy.

Zadowoleni rodzice, którzy kupili już swój zestaw kręgli od SMALL FOOT, w swoich opiniach zaznaczają, że są one niezwykle trwałe a ich cena bardzo atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy do składania zamówieni w naszym sklepie.

Wymiary: 16 cm x 3 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 0,74 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...