Wczytuję dane...
Model: 6963
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

SMALL FOOT Zestaw Muzyczny Safari - instrumenty dla dziecka to zabawka wykonana z drewna i w niezbędnych miejscach – z metalu. Zestaw muzyczny Safari należy do grupy zabawek „INSTRUMENTY DLA DZIECI” i jest przeznaczony dla Maluchów od trzeciego roku życia.
    

Na zabawkę składa się skrzynka do przechowywania jej mniejszych elementów oraz pięć instrumentów. Te instrumenty to bębenek połączony w jednym elemencie z tamburynem, flet, grzechotka, harmonijka oraz zielona łapka, którą trzeba potrząsnąć by wydobyła z siebie charakterystyczny dźwięk. Wszystkie elementy włączone w zestaw muzyczny dla dziecka są zabarwione w przyjazne dla dziecka wzory.
   

Sklep maludas oferuje wiele zabawek będących prostymi formami instrumentów muzycznych – zapraszamy do zapoznania się z całym katalogiem. Kup SMALL FOOT Zestaw Muzyczny Safari - instrumenty dla dziecka i zaszczep w swoim maluchu pasję do muzyki. Zabawka zawiera kilka instrumentów zatem jej cena nie jest zbyt wygórowana w przeliczeniu na każdy z poszczególnych elementów.

     

Wymiary: około 28 x 22 x 6 cm
Materiał: drewno/metal
Waga: 0,52 kg
Wiek: od 3 roku życia
Polecamy