Wczytuję dane...
Model: 8963
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Odgrywanie ról dorosłych to dla dzieci ważny etap rozwoju. Każdy bowiem maluch marzy o tym by być takim jak mama czy tata. By pomóc zrealizować dziecięce pragnienia warto wyposażyć je w odpowiedni strój, dzięki któremu poczuje się profesjonalnie i poważnie potraktowany,

Marka Small Foot jest producentem praktycznych strojów dla najmłodszych, sklep internetowy Maludas oferuje m.in. kucharz - przebranie dla dziecka. W skład zestawu wchodzą cztery elementy: fartuszek, czepek, drewniany wałek oraz rękawica. Części tekstylne uszyte zostały z dobrej jakościowo tkaniny w kolorze bieli i błękitno-białej kratki. Dzięki zastosowaniu neutralnej kolorystyki kucharz strój dla dziecka może posłużyć do zabawy zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Wymiary fartuszka to 55 x 45 x 0,1 cm. Posiada on specjalną kieszeń, a wiązany jest z tyłu za pomocą materiałowych sznureczków. Jego waga to zaledwie 0,3 kg. Kucharz przebranie dla dziecka przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Kup kucharz strój dla dziecka, by pomóc swojemu dziecku wkroczyć w świat dorosłych, nauczyć czerpania radości z nowych pasji i wspólnie spędzić pożytecznie czas.

Wymiary: około 55 x 45 x 0,1 cm

Materiał: drewno/tekstylia/tkanina

Waga: 0,3 kg

Wiek: od 3 roku życia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...