Wczytuję dane...
Model: 0918
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Twoje Dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki? A może potrafi już chodzić i szuka towarzysza do przemierzania świata i jego poznawania? Pchacz Dinozaur firmy Viga to idealny towarzysz codziennego odkrywania świata przez Twojego Maluszka.

Drewniane łapki przyczepione do dinozaura imitują poruszanie się zwierząt i wywołują uśmiech na twarzy każdego młodego wędrowca. Nasz dinozaur dba również o bezpieczeństwo Twojego dziecka, gdyż posiada gumy antypoślizgowe umieszczone na drewnianych kółkach. Zapobiegają poślizgnięciu się dziecka, a dodatkowo nie rysują podłogi podczas zabawy. 

Podczas pchania dinozaura Twoje dziecko będzie doskonaliło swoje kroki i czuło się pewnie, by przemierzać wszelkie ciekawe miejsca, które są do odkrycia. 

Nasz sklep oferuje tylko całkowicie bezpieczne zabawki. Pchacz Dinozaur wykonany jest z drewna pomalowanego na radosne i żywe kolory. Wszystkie zastosowane lakiery oraz farby są w pełni bezpieczne dla dziecka. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa zabawek dla dzieci (EN71 i ASTM).

Zabawka przyciąga spojrzenia każdego młodego Odkrywcy, a żywe kolory zachęcają do zabawy i spędzania czasu z naszym dinozaurem. To świetny towarzysz zabaw, pomoc w nauce chodzenia i jej doskonalenia.

Korzystna cena, bezpieczna konstrukcja i materiały sprawiają, że po Pchacz Dinozaur jest jedną z chętniej kupowanych zabawek. Uwielbiają go i dorośli i dzieci! Nie czekaj, kup już dziś Pchacza Dinozaura i podaruj swojemu Dziecku najlepszego przyjaciela. 

DANE TECHNICZNE

Wymiary produktu:

długość: 150 mm
wysokość: 83 mm
szerokość: 560 mm

Zabawka nadaje się dla dzieci od drugiego roku życia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...