Wczytuję dane...
Model: 0921
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Kolorowa ciuchcia do ciągnięcia to idealna propozycja dla każdego fana pociągów! Kolejka i dwa połączone ze sobą wagoniki, dużo różnych klocków o ciekawych kształtach i długi sznurek zapewnią zabawę na długie godziny! Wagonik z domkiem, rybką, a może kwiatkiem? Wszystko zależy od nieograniczonej wyobraźni naszego dziecka! Wystarczy pomieszać ich ułożenie, by stworzyć nieskończone kombinacje pociągu i na nowo poznawać tę samą zabawkę.

Dzięki długiemu sznurkowi pociąg będzie stanowić doskonałą zachętę do nauki chodzenia, podążając za niepewnymi kroczkami dziecka i urozmaicając spacery żywymi kolorami i kształtami. Podczas ruchu pociąg jedzie w zabawny sposób, wywołując uśmiech na twarzy malucha i jeszcze mocniej motywując go do ruchu. Z kolei nakładanie na bolce małych klocków doskonale kształci i trenuje motorykę małą dziecka, szlifując jego zdolności manualne, chwytanie i nakładanie na małe elementy.

Cała zabawka wykonana jest z największą dbałością o bezpieczeństwo nawet najmłodszych dzieci - najwyższej jakości drewno i nietoksyczne farby zaprojektowane w wesołe kształty przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Nie musimy martwić się, że maluch połknie lub zaszkodzi sobie biorąc elementy do buzi, ponieważ przygotowaliśmy pociąg na każdy przejaw ciekawości Twojego dziecka!

Wymiary: 46,5 x 12 x 8 cm (długość sznurka 70 cm)

Materiał: drewno

Wiek: od 18 miesiąca życia

W zestawie znajduje się kolejka, dwa połączone ze sobą wagoniki i 22 małe klocki o różnych kształtach i kolorach.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...