Wczytuję dane...
Model: 0948
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Sorter drewniany marki Viga ma formę ciężarówki ze zwierzątkami, dzięki czemu zainteresuje praktycznie każde dziecko. Atrakcyjna cena produktu obejmuje kolorowy drewniany pojazd ciężarowy, a także zestaw kształtów nawiązujących do zoo, safari. Sorter ciężarówka wyposażona jest z przodu w sznurek bezpiecznej długości umożliwiający ciągnięcie i symulowanie jazdy. Paka pojazdu posiada osiem otworów łącznie, po trzy na bocznych ścianach oraz dwa na górze, do których dopasowane są płaskie drewniane klocki w kształcie zwierząt: żyrafy, lwa, zebry, hipopotama, słonia, małpki, niedźwiadka i pantery. Na tyle samochodu znajduje się otwierana do dołu klapa. Dobrze przemyślany projekt zabawki rozwojowej pozwala na pełnienie wielu funkcji. Estetyka wykonania, dokładne malowanie i przyciągająca oko żywa kolorystyka zachęcają do zabawy. Kup ciekawy sorter dla dzieci, by zapewnić im lepszy rozwój i świetną rozrywkę.

Zabawa i rozwój dzięki sorterowi Viga

Opinie o produktach takich jak sorter zabawka marki Viga pochodzą od zadowolonych rodziców i opiekunów maluchów po 18. miesiącu życia. Ta zabawka rozwojowa umożliwia zabawę na wiele sposobów, dzięki czemu nigdy się nie nudzi. Dla najmłodszych to przede wszystkim sorter drewniany rozwijający motorykę rąk, jak i koordynację ręka-oko. Umożliwia pierwsze próby dopasowania kształtów — umieszczania zwierzątek w pasujących otworach. Jest również okazją do poznawania kolorów, nazw zwierząt, czy też kształtów, jakie stanowią części pojazdu. Sorter ciężarówka umożliwia zabawę jako pojazd służący do przewozu zwierząt. Różnorodne figurki to także możliwość na w odgrywanie ról, dialogów, scenek i wspólną zabawę z opiekunem czy innymi dziećmi.

Parametry techniczne:

Ciężarówka ze zwierzątkami marki Viga oferowana przez nasz sklep jest bezpieczna dla dzieci od 18. miesiąca życia. Wykonana z lakierowanego drewna, malowanego w trwałe i żywe kolory nietoksycznymi farbami spełniającymi normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Sorter dla dzieci ma wymiary: 270 mm długości, 125 mm wysokości, 120 mm szerokości.

Zapakowany w pudełko wielkości 285mm x 145mm x 130mm.

Polecamy