Wczytuję dane...
Model: 1816
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Dla najmłodszych poznawanie świata to przede wszystkim podążanie za wyrazistymi barwami oraz różnorodnymi dźwiękami. Samochód wyścigowy Viga model 50341 z cymbałkami to idealna propozycja wspomagająca rozwój słuchu dziecka. Czerwone auto przypominające kształtem i kolorem szybkie Ferrari ma zamiast karoserii 8 kolorowych płytek ułożonych jako cymbałki. Każda z nut gamy ma inny kolor (do - fioletowy, re - niebieski, mi - błękitny, fa - zielony, sol - limonkowy, la - żółty, si - pomarańczowy, do - czerwony).  Dzięki temu dziecko może grać melodie i bawić się dźwiękiem, jak również poznawać i zapamiętywać barwy.

Samochód posiada również ruchomą główkę kierowcy na boku, którą można przesuwać. Zamontowany na przedzie sznureczek pozwala na przemieszczanie zabawki w dowolne miejsce pomieszczenia. W grupie dzieci mogą nawet organizować mini-wyścigi!

Samochód wyścigowy Viga model 50341 z cymbałkami został wykonany z bukowego drewna cechującego się wysokim stopniem trwałości. Użyte do malowania lakiery są bezpieczne dla dzieci. Atrakcyjna cena to bez wątpienia dodatkowy atut produktu.

Zabawka przeznaczona do wykorzystania zarówno w domu, jak i przedszkolu czy świetlicy terapeutycznej. Kup teraz i zobacz, jak rozwija się muzycznie Twoja pociecha. Produkt posiada wymagane certyfikaty zgodnie z normą EN71.

  • Wymiary:  250 x 105 x 100 mm
  • Materiał: drewno
  • Waga: około 500 g
  • Wiek: od 18 miesiąca

W zestawie znajduje się samochód z cymbałkami posiadający ruchome koła, ze sznureczkiem z przodu oraz drewniana pałeczka do gry (można ją schować do specjalnego otworu na dole zabawki).

Nasz sklep poleca również inne cymbałki z tej serii - np. krokodyl czy kaczka.

Polecamy