Wczytuję dane...
Model: 2037
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Wózek-pchacz edukacyjny piesek Viga, czyli "czworonożny" towarzysz w nauce chodzenia dziecka

Ciekawą propozycją na prezent dla małego dziecka, który zadba o jego wielopłaszczyznowy rozwój - może być wózek pchacz edukacyjny "piesek". Drewniana konstrukcja zabawki wyposażona jest w skrzynię, kółka z gumowymi opaskami, wygodny uchwyt, a całość wykonana została w kształcie uroczego czworonoga.

Z pewnością każdy zastanawia się jaki pchacz dla dziecka będzie najodpowiedniejszy. Pchacz dla dziewczynki w postaci kaczuszki lub pchacz dla chłopca w wyglądzie autka - to z pewnością świetne rozwiązania, bowiem dodatkowo pobudzają malucha do zabawy. Idealnym kompromisem w tym względzie na pewno jest pchacz-piesek, który posiada ruchome uszy, a z przodu wózka zamontowano także dwa rzędy kolorowych koralików, które inspirują do innych zabaw oraz nauki barw. W ostatecznej decyzji o tym, jaki pchacz do nauki chodzenia będzie najlepszy dla dziecka, pomoże Ci intuicja oraz znajomość upodobań i zainteresowań małego użytkownika.

Do pomalowania konstrukcji użyto wyłącznie farb nietoksycznych, które spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Ten pchacz dla niemowlaka jest bardzo estetyczny, a jego atrakcyjny wygląd przykuwa uwagę dziecka, pobudza do aktywności i daje maluchowi mnóstwo radości. Długość zabawki wynosi 450 mm, szerokość 500 mm, natomiast wysokość 300 mm. Z pchacza edukacyjnego mogą korzystać dzieci, które ukończyły 12 miesięcy.

Wózek pchacz edukacyjny marki Viga - ułatwia osiągnięcie przez dziecko stabilnej pozycji stojącej oraz sprzyja doskonaleniu chodzenia. W wózku dziecko może przewozić pluszaki, książeczki oraz wiele różnych przedmiotów i jego osobistych "skarbów". Pchacz drewniany z powodzeniem uprzyjemni również maluchowi obowiązek porządkowania jego strefy aktywności - poprzez wkładanie do skrzyni i rozwożenie zabawek na odpowiednie miejsce w pokoju.

Każdy dobry sklep z zabawkami powinien posiadać w swoim asortymencie produkty, które stymulują prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka, w tym m. in. pchacz dla dzieci. W trakcie podejmowania decyzji o tym, jaki pchacz wybrać, warto skonsultować się z doświadczonym sprzedawcą lub po prostu poczytać opinie na ten temat w internecie. Cena, za jaką można nabyć profesjonalny pchacz dla dziecka nie jest wygórowana, szczególnie biorąc pod uwagę wartość użytkową takiej zabawki. Kup go i ciesz się widokiem dziecka zaangażowanego w zabawę albo wcielającego się w rolę Twojego "pomocnika", transportującego różne przedmioty na swoje miejsce.

Parametry techniczne:

Długość zabawki 450 mm, szerokość 500 mm, wysokość 300 mm

Zabawka dla dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy

Materiał: drewno pomalowane farbami nietoksycznymi

Spełnia normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)

Polecamy