Wczytuję dane...
Model: 2236
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Konik do ciągnięcia jest wspaniałą, rozwijającą zabawką, która ściągnie uwagę dziecka i sprawi, że opanuje ono myślenie przyczynowo skutkowe i wzmocni swoją wyobraźnię przestrzenną. Kup ją z naszego sklepu, a sprawisz, że twoja pociecha pochłonięta pełną kolorów zabawą rozwinie się szybciej, niż przy zwyczajnych zabawkach!

Starannie wykonany konik posiada cztery koła połączone z kilkoma zębatkami, które przyciągną uwagę dziecka. Koła zębate są kolorowo pomalowane, żeby przyciągnąć wzrok i skłonić dziecięcy mózg do zrozumienia działania mechanizmu. Zabawka rozwija u pociech myślenie przyczynowo skutkowe, a możliwość ciągnięcia konika na sznurku pomoże rozwijać zręczność i koordynację ruchową. Drewniany wierzchowiec przez dłuższy czas nie zanudzi pociechy, pomoże jej doskonalić podstawowe umiejętności ruchu. W niewielkiej cenie naszego sklepu otrzymasz wspaniałą i sprawdzoną zabawkę. Zapomnij o tanim, łamiącym się plastiku, ta zabawka firmy Viga jest drewniana i do tego pomalowana bezpiecznymi farbami, sprawdzona konstrukcja nie rozpadnie się i nie ma ryzyka połknięcia przez małe dziecko.

Zabawa konikiem jest prosta, ale rozwijająca. Twoje dziecko z łatwością złapie za grzbiet, albo głowę i zacznie eksperymentować z prostym mechanizmem kół zębatych, jeżdżąc konikiem po całej podłodze. Możesz pokazać dziecku sznurek, a z pewnością zainteresuje się możliwością prowadzenia drewnianego konika na sznurku. Można brać drewniane zwierzątko na spacer i pozwalać dziecku czerpać radość z jego ciągnięcia po dróżkach i trawie.

Wymiary: 198 x 172 x 45 mm

Materiał: drewno

Waga: 640 g

Wiek: od osiemnastego miesiąca życia

Zestaw zawiera konika z kołami zębatymi połączonymi ze sobą i doczepionym sznurkiem do ciągnięcia.

Polecamy