Wczytuję dane...
Model: 2237
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Ten cudowny dalmatyńczyk jest najlepszym i niezastąpionym przyjacielem dla Twojego dziecka! 

Chcesz, żeby Twoje dziecko uczyło się, a jednocześnie miało na twarzy ogromny uśmiech? Przygarnij tego słodkiego pieska!

Oferowana przez nas zabawka przedstawia małego szczeniaka- dalmatyńczyka. Na jego ciele znajdują się kółka, które obracają się podczas ciągnięcia zabawki. Dzięki kolorowym wzorom jeszcze bardziej i na dłużej przykują uwagę Twojego dziecka. Ze względu na wysoką jakość materiałów zabawka jest bardzo wytrzymała, przez co pociecha nie będzie w stanie jej zepsuć.

Piesek sprawi Twojemu dziecku nie tylko mnóstwo radości, ale również nauczy go jak działają nieskomplikowane mechanizmy, pomoże w nauce rozpoznawania i nazywania kolorów oraz rozróżniania kształtów. Przez zabawę dziecko stanie się bardziej odpowiedzialne i zdobędzie wiedzę na temat opieki nad domowymi pupilami.

Oferowana przez sklep Marudas zabawka wykonana jest z wysokiej jakości drewna bukowego, a kolorowe elementy pomalowane są nietoksycznymi farbami o żywych barwach. Brak zdejmowalnych elementów i ich wielkość zapobiega połknięciu części przez niemowlaka. Czyni to zabawkę w pełni bezpieczną dla zdrowia dziecka. 

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości produkt, zawierający w sobie elementy rozrywkowe jak i edukacyjne. Spełnia wszystkie możliwe normy bezpieczeństwa, a jego rewelacyjna cena, czyni go najlepszym możliwym wyborem dla Twojego dziecka. Dlatego nie zastanawiaj się i zamów go już teraz!

Wymiary: 19,8 x 17,2 x 4,5 cm

Materiał: drewno bukowe

Wiek: od 18 miesiąca życia

Polecamy