Wczytuję dane...
Model: 11401
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Szukasz pierwszego prezentu dla niemowlaka? Pragniesz podarować coś, co będzie nie tylko ładne, ale i będzie wspierało rozwój młodego człowieka? Mamy coś wyjątkowego! Karuzela do łóżeczka "Spring Dream" marki Small Foot to idealny prezent dla każdego maluszka. Przeznaczona jest do zawieszenia nad łóżeczkiem niemowlaka. Składa się z wielokolorowych elementów takich jak kwiaty, motyle, ślimaki czy biedronki, które przyciągają wzrok małego odkrywcy świata i wywołują uśmiech na jego twarzy. Dziecko widząc tak różnobarwne elementy, ćwiczy i rozwija motorykę wzroku, co jest kluczowe w pierwszych miesiącach życia. Karuzela jest również przepięknym elementem wystroju dziecięcego pokoju - żywe i nasycone kolory przyciągają uwagę i wprowadzają miły nastrój do pomieszczenia.

Wszystkie elementy karuzeli wykonane są z najwyższej jakości drewna barwionego bezpiecznymi farbami posiadającymi najważniejsze atesty. W zestawie znajdziesz karuzelę zawierającą pięć sznurków, na których rozmieszczone są wielobarwne elementy. Karuzela pozbawiona jest jakichkolwiek elektronicznych rozwiązań czy drażniących dźwięków - dlatego z powodzeniem może zostać zawieszona nad łóżeczkiem już w pierwszych dniach życia maluszka. Karuzela kołysze się łagodnie tylko w momencie wprawienia jej w ruch dłonią lub podmuchem powietrza, dlatego nie trzeba obawiać się zbyt silnych bodźców, które mogłyby wpłynąć negatywnie na samopoczucie czy sen niemowlęcia.

Karuzela do łóżeczka "Spring Dream" to jedna z chętniej wybieranych zabawek na podarunek dla niemowlęcia. Pozytywne opinie o tym produkcie mówią same za siebie - ta karuzela dla niemowlaka to jeden z lepszych wyborów na pierwszy prezent dla nowego członka rodziny czy dziecka najbliższych przyjaciół. Dlatego nie zwlekaj i już dziś kup wesołą i kolorową karuzelę do łóżeczka. Nasz sklep to gwarancja najlepszej jakości, a cena naszych produktów zawsze pozytywnie Cię zaskoczy. W naszej ofercie znajdziesz również inne zabawki matki Small Foot, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. 

Wymiary: około 26 x 26 x 54 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,34 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy