Wczytuję dane...
Model: 10116
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Karuzela do łóżeczka SMALL FOOT stanowi idealny przykład ekologicznej, bezpiecznej zabawki do niemowląt. Ta drewniana ozdoba łóżeczka będzie idealnym prezentem na baby shower, czy z okazji narodzin nowego członka rodziny. Karuzela dla niemowląt zdecydowanie wspiera rozwój dziecka.

Karuzela dla niemowlaka "Forest Animals" to drewniane drzewko, na którym zawiesza się kolorowe zwierzątka:

  • lisa,

  • szopa,

  • sarenkę,

  • dwie sówki,

  • jeża,

  • wiewiórkę.

Oprócz zwierzątek karuzelę dla niemowląt ozdabiają: grzybek, listki i żołędzie. Zabawka wykonana jest z ekologicznych materiałów, takich jak drewno, filc oraz papier. Karuzela przeznaczona jest dla niemowląt od dnia narodzin.

Karuzela dla niemowlaka niezbędną ozdobą każdego łóżeczka

SMALL FOOT zaprojektowało karuzelę, jako bogatą kolorystycznie zabawkę, która będzie ozdobą każdego dziecięcego pokoju. Noworodki już w ciągu pierwszego miesiąca życia są w stanie rozpoznać kolor czerwony, w kolejnym miesiącu ich życia rozpoznają kolor zielony w następnym żółty. W czwartym miesiącu życia do barw dołącza się kolor niebieski. Karuzela do łóżeczka SMALL FOOT, wykonana jest w żywych kolorach po to, by od samego początku przyciągać wzrok dziecka i wzbudzać jego zainteresowanie.

Zabawki dla najmłodszych

Oglądanie zwierzątek zawieszonych nad łóżeczkiem jest atrakcyjnym zajęciem dla najmłodszych dzieci, które większą część doby przesypiają. Kiedy czas aktywności się wydłuża karuzela do łóżeczka stanowi dla dziecka obiekt zainteresowania. Zabawki zawieszone na karuzeli przyciągają wzrok dziecka, stymulują jego rozwój. Montaż karuzeli dla niemowlaka zapewnia też dziecku poczucie bezpieczeństwa - dziecko budząc się i zasypiając, widzi te same, znane elementy.

Karuzela do łóżeczka SMALL FOOT zbiera same dobre opinie wśród użytkowników. Zabawka jest wykonana z najlepszych materiałów i cechuje ją bardzo duża dbałość o detale. Karuzelę można kupić w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie. Dołącz do grona zadowolonych rodziców, których pociechy bawią się, uczą i rozwijają z małą pomocą produktów SMALL FOOT.

Wymiary: około 29 x 29 x 66 cm 
Materiał: drewno, papier, filc
Waga: 0,41 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy