Wczytuję dane...
Model: 10114
Realizacja zamówienia: 2 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Zastanawiasz się jaką zabawkę kupić, by rozwijać zdolności motoryczne dziecka już od kołyski? Chcesz zainwestować w jego przyszłość, ale interesuje Cię rozsądna cena? Marka SMALL FOOT proponuje swój najnowszy model karuzeli "Noah's Ark" Mobile, który tematyką może przywodzić na myśl skojarzenia biblijne. Na górze zabawki mamy bowiem tytułowego Noego radośnie machającego ze swojej niebieskiej arki. Zwierzątka zgromadzone są na łodzi, jak i pozawieszane na sznureczkach różnej długości tak, by dziecko mogło próbować je złapać. Karuzela do łóżeczka tego typu to jeden z pierwszych przedmiotów, który pozwala na rozwijanie umiejętności chwytu oraz poruszania zabawką, by wszystkie zawieszone elementy mogły się kręcić.

Na ramionach karuzeli dla niemowląt znajdują się różnokolorowe zwierzęta, takie jak: zebra, lew, papuga, żyrafa, hipopotam, krokodyl, owieczka, słoń, świnka, wąż oraz małpka. Każdy z elementów zawieszony jest na różnej wysokości. Na jednej żyłce znajduje się kilka zwierzątek, a niektóre z nich mają swoje pary w innym kolorze. Taki dobór postaci pobudza wyobraźnię i ciekawość dziecka. Jest również wspaniałym pretekstem do zabaw z opiekunem, który może opowiadać historie o zwierzętach znajdujących się na karuzeli do łóżeczka. Wraz z rozwojem dziecka można próbować wspólnie szukać par zwierząt o tym samym kształcie, ale innym zabarwieniu kolorystycznym. Zabawkę montujemy nad łóżeczkiem lub kołyską niemowlaka.

Wszystkie elementy zestawu wykonane są ze specjalnie zaimpregnowanego drewna, co sprawia, że są trwałe i produkowane zgodnie z ideą ekologicznego stylu życia. Sklep Maludas zbiera pozytywne opinie klientów w związku z doborem zabawek, produkowanych z wysokiej jakości produktów. Zależy nam, by otrzymany przez klienta produkt spełniał najwyższe standardy jakości, przy jak najmniejszych negatywnych konsekwencjach dla środowiska.

Zestaw zawiera: karuzela dla niemowlaka (1 szt)

Wymiary: około 32 x 22 x 72 cm 
Materiał: drewno, filc 
Waga: 0,52 kg 
Wiek: brak (od narodzin)