Wczytuję dane...
Model: 3367
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Karuzela do łóżeczka niemowlęcego może mieć różne kształty. Nasz sklep posiada bogaty wybór tego typu akcesoriów dziecięcych. Kolorową, drewnianą karuzelę wyróżnia design. Stworzona została z myślą o najmłodszych, polecana jest już od pierwszych dni życia. Na uwagę zasługuje delikatny, typowo dziecięcy wzór z barwnymi kaczuszkami. Na cienkim, lecz mocnym sznureczku, zawieszona została duża, żółta kaczka pływająca po jasnobłękitnym stawie. Od największej kaczki zwisają w dół kolejne, białe sznurki. Na dwóch z nich podwieszone są grupki składające się z trzech mniejszych kaczek. Pośrodku zawisła pojedyncza kaczuszka. Łącznie w obrębie karuzeli, porusza się siedem kaczek: duża, żółta i sześć mniejszych. Wszystkie obracają się delikatnie na sznurkach, sprawiają wrażenie, jakby pływały w stawie.

Ta piękna i zarazem klasyczna karuzela dla niemowlaka, stymuluje jego zmysły. Początkowo maluch dostrzega jedynie proste kształty i podstawowe barwy. Dopiero z biegiem czasu kształtuje się wzrok. Dlatego opinie specjalistów od rozwoju niemowląt wskazują tego typu zabawki, jako niezwykle przydatne akcesoria treningowe. Oczywiście taki początkowy trening polega na stymulacji poprzez bodźce zewnętrzne. Maleństwo, wpatrując się w wielobarwne, małe kaczuszki, śledzi wzrokiem przedmioty i nie musi patrzyć się w puste ściany. Jeśli chcesz zapewnić swemu dziecku optymalny rozwój, kup mu tą wspaniałą, rozwijającą zmysły karuzelę na łóżeczko. Łatwy montaż za pomocą sznurka pozwala na przenoszenie zabawki, wspólną zabawę, wieszanie także w innych miejscach, by stymulować zmysły malucha i zachęcać do aktywności ruchowej.

Na uwagę zasługuje delikatna, pastelowa kolorystyka. Kaczuszki są dwustronne, każda posiada zróżnicowane barwy i wzory. Dzioby są czerwone lub pomarańczowe, natomiast na skrzydełkach pojawiają się dziecięce motywy gwiazdek, kropek i kresek.

Cena prezentowanej karuzeli marki SMALL FOOT jest bardzo przystępna. Zabawka wykonana została z naturalnego materiału, czyli drewna. Użyte przy jej produkcji farby są w pełni bezpieczne.

Wymiary: około 15 x 10 x 40 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,06 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy