Wczytuję dane...
Model: 11451
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Piękną ozdobą dziecięcego łóżeczka bądź kołyski, jest wielobarwna karuzela umieszczana nad głową niemowlaka. Kup taką swojemu maleństwu, by od pierwszych dni życia uczyło się rozpoznawania kształtów i kolorów. Nasz sklep posiada drewnianą, klasyczną karuzelę wykonaną z materiałów wysokiej jakości. Karuzela do łóżeczka jest nieodłącznym elementem wyposażenia pokoiku noworodka. Prosty design stawia na uniwersalne kształty i obrazki. Prezentowana przez nas zabawka nawiązuje do form z galaktyki. Kosmiczne motywy zapewniają moc atrakcji. Za pałąk służą trzy drewniane półkola w kształcie tęczy. Umocowane są na mocnym sznurku i mogą się obracać. Poniżej błękitnych półkoli, podwieszone są drewniane, dwustronne kółka i żółte gwiazdki. Rodzic może obracać kółkami wiszącymi na stabilnym pałąku i zwracać uwagę dziecka na proste kształty.

Karuzela dla niemowlaka to także stylowa dekoracja dziecięcej sypialni. Posiada uniwersalny charakter, a piękne, ponadczasowe kształty nie znudzą się również większemu dziecku. Wraz ze wzrostem, maluch może sam dotykać kółek, ciągnąć za sznurki i obracać obrazki. Taka aktywność z pewnością będzie wspaniałą stymulacją dla maluszka.

Rodzic może wykorzystać karuzelę do wspólnej zabawy. Kosmiczne kształty są świetną inspiracją do opowiadania bajek i wprowadzenia w świat galaktyki. W ten sposób karuzela staje się zabawką wszechstronną i edukacyjną.

Opinie osób, które kupiły tę kosmiczną karuzelę, są bardzo pozytywne. Psychologowie i terapeuci dziecięcy zachęcają, by kupować najmłodszym proste i klasyczne akcesoria. Nasza drewniana karuzela bez wątpienia należy do takich mądrych i praktycznych zabawek. Również cena jest optymalna. Opakowanie zawiera 1 karuzelę na łóżeczko niemowlaka. W zestawie znajdują się pałąki połączone ze sznurkami, dwustronnymi kółkami i gwiazdkami. Zabawka posiada instrukcję obsługi, atesty i certyfikat bezpieczeństwa.

Wymiary: około 29 x 23 x 49 cm 
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia
Waga: 0,24 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy