Wczytuję dane...
Model: 10113
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT "Luna" The Flying Unicorn to oryginalna i niebanalna ozdoba z latającym jednorożcem, która przyciągnie wzrok każdego. Taka drewniana karuzela do łóżeczka może poruszać się wahadłowo, co sprawia wrażenie lotu. Starannie wykonana karuzela dla niemowlaka zawieszona jest na białej poprzeczce zakończonej różowymi kulkami oraz białych linkach. Sama podwieszka na łóżeczko to płaski biały jednorożec z różową grzywą, ogonem oraz piórami u skrzydeł, które tworzą trójwymiarową konstrukcję. Przyjazna dziecku grafika i staranne wykonanie zachęcają do zabawy. Ponadto może funkcjonować też jako zawieszka do wózka. Ma również dodatkowy sznureczek z różową kulką, który nie tylko przyciąga wzrok. Po pociągnięciu porusza on skrzydłami jednorożca, w pewien sposób ożywiając to mityczne, bajkowe stworzenie. 

Taka zawieszka na wózek czy do pokoju dziecięcego to jednocześnie subtelna zabawka. Wykorzystywana jako zawieszka do łóżeczka skupia wzrok niemowląt, może być pomocna przy uspokajaniu dzieci. Dla starszych dzieci stanowi nie tylko piękną i niepowtarzalną ozdobę, ale również pobudza wyobraźnię czy umożliwia zabawę w odgrywanie ról. Maluch może wybrać się w marzeniach w lot z jednorożcem, poznać, w jaki sposób pracują skrzydła. Dzięki lekkiej konstrukcji i użyciu przyjaznych dzieciom substancji do malowania podwieszka na łóżeczko jest bezpieczna. Podczas bezpośredniej zabawy wymaga jednak nadzoru opiekuna, gdyż zawiera sznurki i potencjalnie małe elementy.

W zestawie znajdziesz drewnianego starannie malowanego jednorożca na sznurkach, zapakowanego w estetyczne kolorowe pudełko z okienkiem. Nadaje się idealnie na prezent. Sprawdź pewne opinie o zawieszce dla niemowlaka i kup wysokiej jakości produkt. Przekonaj się, jak nasz sklep dba o to, aby cena i jakość szły zawsze w parze. Cała rozwieszona karuzela do łóżeczka ma wymiary 79 x 62 x 36 cm. Zalecana jest od urodzenia - wiek 0+ jeżeli zawieszona zostanie poza zasięgiem dziecka w bezpieczny sposób. Waga wraz z opakowaniem produktu wynosi 0.48 kg. Zabawka karuzela dla niemowlaka dzięki zastosowaniu drewna wpisuje się idealnie we współczesne ekologiczne trendy i powrót do drewnianych zabawek w nowej, odświeżonej formie.

Wymiary: około 79 x 62 x 36 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,48 kg 
Wiek: brak (od narodzin)

Polecamy