Wczytuję dane...
Model: 10828
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

W rodzinnym gronie oglądacie Gwiezdne Wojny, a Twoje dziecko marzy o własnym porgu? Uroczy pluszak Star Wars Porg będzie więc prezentem idealnym! Star Wars Porg zabawka dla dzieci marki Small Foot wykonana jest z mięciutkiego pluszu. Dziecko nareszcie otrzyma swojego porga i będzie mogło spędzać z nim każdy dzień.

Porgi bez wątpienia podbiły serca młodszych i starszych fanów Star Wars. Pluszak Star Wars Porg to wymarzona zabawka dla małych miłośników kosmicznych stworzeń. Te odrobinę złośliwe zwierzaki są wprost uwielbiane! Co wiemy na temat porgów? To ptaki nieloty, które zamieszkują tereny wodne. Te pierzaste stworzonka są bardzo ciekawskie, ale jednocześnie ujmujące. Nic więc dziwnego, że pluszak Star Wars Porg jest zabawką tak popularną. Również starsze dzieci, młodzież i dorośli fani Gwiezdnych Wojen pokochają tę maskotkę. Można się do niej przytulić o każdej porze dnia i nocy. Wyraz mordki rozczuli każdego - oczy tego pluszowego stworka dobrze oddają magnetyzującą moc spojrzenia porgów. Star Wars Porg to przyjazny kompan, pluszak do snu, towarzysz wycieczek i zabaw w grupie. Fabuła Gwiezdnych Wojen może być podstawą fantastycznych zabaw z kolegami i koleżankami. Zwłaszcza, gdy każde z dzieci ma swoją własną ulubioną maskotkę. Pluszak Star Wars Porg zapewne odegra w tych zabawach najbardziej uroczą rolę. Ten Star Wars Porg, o wymiarach 9 x 9 x 15 cm i wadze 0,47 kg, to maskotka odpowiednia dla dzieci już od 12 miesiąca życia. Maskotki firmy Small Foot to bezpieczne produkty certyfikowane.

Marka Small Foot to producent zabawek przyjaznych dla dziecka. Firmę charakteryzuje zwłaszcza szeroka oferta zabawek rozwojowych, kreatywnych i oryginalnych. Nasz sklep prezentuje urozmaiconą gamę produktów dla najmłodszych. Dbamy o dobór zabawek bezpiecznych, jakościowych i trwałych. Atrakcyjna cena łączy się w tym przypadku z wysoką jakością starannie selekcjonowanych produktów. Kup najbardziej uroczego pluszaka z serii Star Wars i spraw miłą niespodziankę najmłodszym fanom Gwiezdnych Wojen!

Wymiary: około 9 x 9 x 15 cm

Materiał: plusz

Waga: 0,47 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy