Wczytuję dane...
Model: 10280
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Kupowanie zabawek dla dzieci to duże wyzwanie dla rodziców. Rodzice zastanawiają się co sprawi radość ich pociechom, a jednocześnie będzie mało dobry wpływ na ich rozwój. Wielu rodziców zgodnie odpowie, że zabawki nie pełnią tylko roli zapewnienia najmłodszym rozrywki, ale pomagają poznawać świat, wpływać na koordynację ruchową czy zacieśniać więzi z członkami rodziny lub przyjaciółmi. Idealnym prezentem dla miłośników zwierząt jest pluszowy koń na kiju. 

Zabawka na kiju jest wyszukanym podarunkiem dla chłopca, który chciałby zostać kowbojem albo dla dziewczynki, która chciałaby być księżniczką truchtającą na koniu. Jest idealna dla dzieci otwartych, ciekawych świata. Jest świetną motywacją do spędzania czasu na powietrzu, nadaje się do wyścigów na ogródku albo do zabawy z innymi na placu zabaw. Pozwala zapewnić dziecku odpowiednią ilość ruchu każdego dnia, co jest ważne do zdrowego rozwoju naszych pociech. W deszczowe dni, dzieci równie chętnie będą urządzać wycieczki na wierzchu rumaka wewnątrz domu. Koń na kiju jest zabawką ekologiczną, wykonaną z drewna, posiada dwa uchwyty na ręce oraz kółko na końcu kija. Głowa konia jest miła w dotyku, wykonana z tkaniny oraz posiada bujną jasną grzywę. Atrakcyjny wzór w szkocką kratę jest motywem z długą i ciekawą tradycją. Żywe kolory przyciągną wzrok naszych najmłodszych na dłużej. Zabawka wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, przypadnie do gustu nie tylko dzieciom ale i ich rodzicom. Pluszowy koń na kiju odpowiedni jest dla dzieci od 3 roku życia. Jego wymiary to 90x26x26 cm w waga 0.9kg. Jazda na nim dostarcza mnóstwo pozytywnej energii, a po całym dniu na wierzchu rumaka dzieci spokojnie prześpią całą noc. Zabawka na kiju rozwija wyobraźnię, koń może stać się wiernym towarzyszem rycerza lub najlepszym przyjacielem małej księżniczki. Zaletą produktu jest przystępna cena oraz możliwość zamówienia online z dostawą do domu, którą oferuje sklep Maludas.

Kup swojemu dziecku pluszowego konia na kiju, a będzie to dla niego rozrywka połączona z ruchem, która przeniesie malucha w świat bajek.

Wymiary: około 90 x 26 x 26 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,9 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy