Wczytuję dane...
Model: 6707
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Dzieci uwielbiają ruch i sport, a zainteresowania te pogłębiają też często o wykorzystanie zabawek nawiązujących do ich ulubionej dyscypliny. W przypadku większości chłopców, ale i wielu dziewczynek będzie to piłka nożna, a piłkarzyki gra z pewnością przypadną dziecku do gustu. Sięgając po stół do gry zagwarantujemy swoim maluchom rozrywkę w pochmurne i deszczowe dni. Mogą wtedy zagrać zarówno z rodzeństwem, rówieśnikami, jak i ze swoimi rodzicami, dla których także będzie to świetna zabawa. Popularna gra bardzo długo pozostaje też w łasce dzieci, bowiem z piłkarzyków po prostu się nie wyrasta i jest to rozrywka po którą często sięga się nawet w wieku dorosłym. Dlatego też możliwe są długie godziny wspólnej zabawy w gronie całej rodziny.

Stół do gry wyposażony jest w dwanaście kolorowych figurek (po sześć dla każdej z drużyn) umocowanych na obrotowych rurkach. Każda ze stron ma do dyspozycji po dwa uchwyty do sterowania swoim zespołem, a zadaniem jest oczywiście umieszczenie piłki w bramce drużyny przeciwnej. Po umieszczeniu piłeczki w bramce można ją wyjąć w specjalnym otworze, po czym umieszcza się ją ręcznie pośrodku boiska i wznawia rozgrywkę. Kontrolowanie wyniku możliwe jest dzięki listewkom umieszczonym po obu stronach stołu. Znajdują się tam cyferki od 0 do 9 i wygrywa pierwsza osoba (bądź zespół), która zdobędzie dziewięć bramek.

Piłkarzyki gra może być zabawą zarówno dla dwóch osób, jak i trzech lub czterech. Możliwe jest bowiem oburęczne sterowanie dwoma pałąkami bądź też przekazanie po jednym każdej osobie, a wtedy dwie osoby mogą zagrać przeciwko dwóm innym. Maluchy ćwiczą dzięki temu spostrzegawczość oraz zręczność. Uchwyty są jednocześnie wygodne w trzymaniu, jak i antypoślizgowe, ułatwiając sterowanie.

Sklep oferuje wysokiej jakości sprzęt marki SMALL FOOT, którego cena jest bardzo przystępna i oferuje długie godziny ekscytującej zabawy. Kup piłkarzyki swoim maluchom, a sprawisz im nie lada frajdę, sięgając przy okazji po zabawkę, która umożliwi wspólnie spędzony czas.

Wymiary: 51 x 50 x 10 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 2,49 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...