Wczytuję dane...
Model: 9913
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Ten stół do gry na pewno stanie się głównym miejscem spotkań Twojego dziecka i jego rówieśników. Ten hokej na lodzie to rodzaj hokeja powietrznego. Gra jest uwielbiana przez dzieci i dorosłych już od lat. Hokej na lodzie dla dzieci jest grą zręcznościową, która uczy skupienia i rozwija koordynację ręka - oko. To duży stół do gry o wymiarach około 160 x 76 x 80 cm i wadze 32,4 kg. Idealnie nadaje się do dziecięcego pokoju lub salonu. Gra hokej na lodzie przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia.  

Zasady gry są połączeniem zasad hokeja i cymbergaja. Boisko dobrze odwzorowuje boisko do hokeja na lodzie, a krążek i plastikowy pionek nawiązują do cymbergaja. Stół do gry wyposażony jest w specjalne otworki na powietrze, które umożliwiają ślizganie krążka bez styczności ze stołem. Każdy zawodnik ma za zadanie wrzucić krążek do bramki przeciwnika i bronić własnej. Odbywa się to za pomocą plastikowego pionka, który nie może oderwać się od stołu i nie może uderzać krążka po opuszczeniu swojej połowy. Pionek nie może również hamować krążka. Zabronione jest także przesuwanie krążka rękami. Kto wygrywa? Zazwyczaj zawodnicy określają na początku po ilu bramkach nastąpi koniec gry. Hokej na lodzie to gra, która skutecznie odwróci uwagę dzieci od monitora. Rywalizacja bardzo angażuje uwagę. Ten stół do gry ucieszy zwłaszcza miłośników sportu, którzy chcieliby grać w hokeja również w domu. To doskonały sposób, aby podtrzymać zdrowe zainteresowanie sportem. Jednocześnie hokej na lodzie wspomaga rozwój motoryczny dzieci! Zestaw zawiera duży stół do gry, czerwone krążki oraz plastikowe pionki. To gra idealna dla dwóch osób. Stół i jego elementy wykonane są z drewna i plastiku. 

Ten stół do gry w hokeja to zabawka marki Small Foot, znanej z produkcji zabawek rozwojowych, kreatywnych i przyjaznych dla dzieci. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów dla młodszych i starszych dzieci. Jednym z ważnych atutów tych jakościowych i trwałych zabawek jest ich atrakcyjna cena. Kup ten stół do gry w hokeja na lodzie i spraw świetną niespodziankę małym sportowcom!

 

Wymiary: około 160 x 76 x 80 cm
Waga: 32,4 kg
Wiek: od 6 roku życia
Polecamy