Wczytuję dane...
Model: 3355
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Zabawa z magnesami była przebojem na wielu rodzinnych festynach. Jest to też często spotykana forma rywalizacji w niektórych parkach rozrywki. Marka Small Foot zaprojektowała i wydała grę wyścigową, która budzi skojarzenia właśnie z powyższymi miejscami. Magnetyczny stół do gry może być więc wspaniałym pomysłem na to, aby przywołać miłe wspomnienia, poczuć ducha rywalizacji i wzbudzić w dziecku te same pozytywne emocje. 

 

Gra wyścigowa polega na konkurowaniu między sobą w tym, kto pierwszy przeprowadzi przez cały labirynt swoją kuleczkę. Zabawa odbywa się za pomocą długich lub krótkich pałeczek z magnetyczną końcówką, a także przy pomocy metalowych kulek. W skład produktu wchodzi stół z labiryntem, a także długie i krótkie sztyfty. 

 


Magnetyczny stół do gry jest produktem solidnie wykonanym, a jego ciekawym elementem są nóżki w czterech różnych intensywnych kolorach. Uroku dodają także niewielkie estetyczne i przyciągające wzrok malowidła, które znajdują się na powierzchni stołu. Gra wyścigowa świetnie nada się dla mniejszych dzieci, ponieważ mogą z niego korzystać maluchy powyżej 3 roku życia, a także będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla starszaków. Labirynt jest bardzo fajnym urozmaiceniem tradycyjnych wyścigów i na pewno pobudzi dziecko do większego skupienia się na celu, a także nauczy cierpliwości i wytrwałości w podjętych działaniach. 

 

Zabawka zwiększa koncentrację, a także rozwija zdolności manualne dziecka. Polepszy się również jego ogólna kondycja fizyczna i zdolność logicznego myślenia. Materiały użyte do produkcji gry sprawiają, że produkt jest trwały i dobrze się sprawdzi przez dłuższy czas. Gra wyścigowa jest czymś co uwielbiają maluchy i starsi, więc nie zastanawiaj się długo i kup magnetyczny stół do gry. Niewygórowana cena produktu jest jego plusem. 

 

Zabawka sprawdzi się w wielu sytuacjach, będzie doskonałą formą rozrywki dla wszystkich i przyniesie dużo uśmiechu na twarzach. 

 


Wymiary: około 40 x 28 x 17 cm
Materiał: drewno/metal
Waga: 1,12 kg
Wiek: od 3 roku życia
Polecamy