Wczytuję dane...
Model: 1572
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Jeśli szukasz zabawki, dzięki której przekonasz pociechę do aktywności fizycznej, Twoją uwagę powinna przyciągnąć drewniana deska do balansowania dla dzieci. Jest to gra zręcznościowa trenująca w maluchu zmysł równowagi oraz koordynację ruchową. 

 

Na czym polega gra? Deska do balansowania to zabawka dla dzieci, która wymaga, by wykorzystując balansowanie ciężarem własnego ciała, przeprowadziło ono przez labirynt 3 kolorowe piłeczki. Zabawa pomoże maluchowi w prawidłowym rozwoju fizycznym oraz wyćwiczy w nim ważne cechy osobowości - cierpliwość i wytrwałość. 

 


Elementy zestawu to: drewniana deska do balansowania dla dzieci oraz 3 małe piłeczki (czerwona, zielona, niebieska). Sama deska ma intensywny, zielony kolor. Na środku deski znajduje się labirynt w naturalnym kolorze drewna. Po bokach deski narysowane są stopy pomagające dziecku stanąć w miejscu, w którym łatwiej będzie mu złapać równowagę. Materiałem, z którego całość została wytworzona jest z wysokiej jakości drewna pochodzącego z ponownego zalesienia, dzięki czemu kupując tę zabawkę przyczyniasz się do ograniczenia eksploatacji lasów.

 

Wymiary drewnianej deski do balansowania dla dzieci to około 45 x 30 x 6 cm, a waga zabawki jest równa 1 kg.

 

Deska do balansowania to zabawka dla dzieci od 3 roku życia. 

 

Firma SMALL FOOT - wytwórca zabawki to marka słynąca z produktów o wysokim standardzie jakości. Zyskuje duże uznanie jako firma troszcząca się o środowisko naturalne, o czym świadczy m.in. fakt, że produkcja zabawek zachodzi przy wykorzystaniu energii elektrycznej z kolektorów słonecznych. 

 

Zabawki SMALL FOOT, w tym drewniana deska do balansowania dla dzieci, przyniosą dziecku dużo radości, jednocześnie dbając o jego rozwój. 

 

W sklepie Maludas znajdziesz ofertę, w której cena zabawek jest najkorzystniejsza. Nasz sklep dba przy tym o wysoką jakość świadczonych usług. Już dziś kup deskę do balansowania dla dzieci, dzięki której twoja pociecha z radością podejmie się treningu koordynacji ruchowej i rozwinie zdolności psychomotoryczne!

 

Wymiary: około 45 x 30 x 6 cm
Materiał: drewno
Waga: 1 kg
Wiek: od 3 roku życia
Zestaw zawiera drewnianą deskę oraz 3 kolorowe, drewniane kulki.
Polecamy