Wczytuję dane...
Model: 7989
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzanie z dzieckiem czasu, dzięki któremu Twoja pociecha rozwinie zdolności psychomotoryczne, dobrym pomysłem będzie zakup gry zręcznościowej Wspinaczka. W czasie zabawy dziecko będzie miało za zadanie pokonanie trasy wyznaczonej przerywaną linią tak, by po drodze nie zostawić sterowanej przez siebie kulki w żadnej z dziur-pułapek.

Proponowana przez nasz sklep zabawka dla dzieci Wspinaczka ma postać tablicy wykonanej z pięknego drewna, z namalowanymi kolorowymi postaciami zwierzątek -krokodyli, tygrysów, lwa, niedźwiadka, słoni, zebr i żyrafek, które na pewno wzbudzą sympatię malucha. Tabliczka oparta jest na podstawce (również drewnianej), dzięki czemu można ją stabilnie postawić na dowolnej płaskiej powierzchni. W tabliczce wycięte zostały otwory, które mają utrudnić pokonanie trasy. W czasie gry, dziecko steruje drewnianą kulką zawieszoną na dwóch sznurkach przymocowanych do ramy. Zabawka posiada niewielkie elementy metalowe (m.in. zaczepki).

Wymiary zabawki dla dzieci Wspinaczka to około 25 x 13 x 33 cm. Waży ona 0,72 kg. Przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Wspinaczka to gra zręcznościowa, dzięki której maluch poprawi swoje zdolności psychomotoryczne. Polepszy się także jego koordynacja ruchowa oraz refleks.

Firma SMALL FOOT - producent zabawki dla dzieci Wspinaczka to europejska marka słynąca z produktów o wysokiej jakości. Duże uznanie zyskuje wśród klientów troszczących się o środowisko naturalne, którzy doceniają fakt, że produkcja zabawek zachodzi przy wykorzystaniu energii elektrycznej z kolektorów słonecznych, a drewno stanowiące główny materiał do wytwarzania zabawek pochodzi z ponownego zalesiania.

Sklep maludas stworzył ofertę najbardziej lubianych przez dzieci zabawek, których cena jest najbardziej korzystna. Nasz sklep dba przy tym o wysoką jakość świadczonych usług. Już dziś kup grę zręcznościową Wspinaczka, dzięki której twoja pociecha spędzi wspaniałe godziny na emocjonującej zabawie i poprawi jednocześnie ważne dla dalszego rozwoju zdolności psychomotoryczne.

Wymiary: około 25 x 13 x 33 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 0,72 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...