Wczytuję dane...
Model: 7096
Realizacja zamówienia: 3 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Rączki każdego dziecka, nawet tego najbardziej zwinnego, wymagają odpowiedniego treningu i motywacji do działania. Marka Small Foot stworzyła niezwykły produkt - jest to łowienie rybek gra zręcznościowa, dzięki której najmłodsi uczą się sprytu i szybkiej reakcji.

Zabawka składa się z drewnianej tablicy o wymiarach około 40 x 29 x 1 cm oraz dwóch wędek. Zadaniem dziecka jest przyciągnięcie do siebie jak najwięcej elementów układanki, na którą składają się stworzonka morskie takie jak rybki, koniki morskie, meduzy, ośmiornice, gwiazdy. Poszczególne części złowić można za pomocą magnesu, umożliwiają to specjalnie zaprojektowane zakończenia wędek. Zabawka dla dzieci łowienie rybek to piękna kolorowa plansza, dzięki której maluchy poznają świat zwierząt morskich. Bez wątpienia gra rozbudzi ciekawość podwodnym światem i jego mieszkańcami.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Plansza waży około 0,58 kg, zatem nawet najmłodsi nie powinni mieć problemu z jej korzystaniem.

Łowienie rybek gra zręcznościowa to również znakomita układanka w formie drewnianych puzzli. Wystarczy rozsypać poszczególne elementy i razem z dzieckiem dopasować je na swoje miejsce. Łowienie na czas uczy natomiast rywalizacji, znoszenia pierwszych porażek i pozawala poczuć satysfakcję ze zwycięstwa. Łowienie rybek zabawka dla dzieci to doskonała forma spędzania wspólnie wolnego czasu w sposób aktywny i edukacyjny.

Sklep internetowy Maludas oferuje klasyczną, znaną już od pokoleń zabawę w łowienie rybek w zupełnie nowej, niezwykle oryginalnej odsłonie. Kup produkt, by poznać zalety płynące z edukacyjnych gier zręcznościowych. Szybko przekonasz się, jak wiele korzyści przynoszą one twojemu dziecku. To cudowne móc patrzeć jak rozwija się jego spryt, zwinność i bystrość. Zabawka dla dzieci łowienie rybek to gra dla całej rodziny, bez względu na wiek czy płeć.

Wymiary: około 40 x 29 x 1 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 0,58 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...