Wczytuję dane...
Model: 10459
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Czy zabawki interaktywne muszą być na baterie? Interaktywna kostka Motor Skills Cube "Move it!" marki SMALL FOOT przeczy takiemu poglądowi. Ta kolorowa zabawka rozwojowa zainteresuje każdego malucha powyżej pierwszego roku życia, jak również nieco starsze dzieci. Kolorowa trójwymiarowa przeplatanka z koralikami na szczycie, barwne obrazki zwierzątek, a także funkcyjne ścianki tej bryły zapewnią długą, ciekawą zabawę edukacyjną ograniczoną jedynie przez wyobraźnię dziecka i opiekuna. Poznaj sprawdzone opinie i kup wysokiej jakości zabawki rozwojowe.

Kompaktowa kostka interaktywna dla niemowlaka i przedszkolaka pozwala na wielowymiarową rozrywkę. Na górze można przesuwać kolorowe drewniane koraliki w labiryncie z uformowanych metalowych drucików. Poszczególne ściany umożliwiają ćwiczenie różnych zdolności. Jedna z nich jest prostym sorterem z 3 kształtami w różnych kolorach. Kolejna to kolorowy zegar ze wskazówkami, które można ustawiać. Obok znajduje się pierwsze liczydło z trzema rzędami po 5 koralików. Następna ściana, jaką ma ta zabawka motoryczna zainteresuje małego mechanika - koła zębate, trybiki, które wzajemnie mogą się napędzać. Dalej znajduje się prosty labirynt do przesuwania drewnianych walców, a ostatnia ściana to obracane dwustronne rysunki na metalowych prętach.

Dzięki tak wielofunkcyjnej zabawce dziecko ma możliwość ćwiczenia wielu zdolności. Sorter pomaga w nauce kształtów i kolorów, a także wspiera rozwój koordynacji ręka-oko. Poszczególne ściany pomagają w rozwoju motoryki małej i zręczności, a także przy wspólnej zabawie z opiekunem uczą nazywania, komunikacji i współdziałania. Interaktywna kostka stwarza także szansę poznania zasady działania zegara i odczytywania godzin. Starsze dzieci mogą również poznać podstawy liczenia oraz prostych działań matematycznych.

Nasz sklep proponuje tę wielofunkcyjną zabawkę dla dziewczynek oraz chłopców powyżej 12 miesiąca życia. Atrakcyjna cena zachęca do zakupu. W skład zestawu wchodzi kostka ze zdejmowaną pokrywą wyposażoną w przeplatankę, a także 3 klocki do ściany z sorterem. Zabawka zręcznościowa ma wymiary około 29 cm x 29 cm x 31 cm, wykonana jest z naturalnego drewna oraz metalu. Materiały są odpowiednio przygotowane do użytkowania przez dzieci. Wraz z opakowaniem kostka interaktywna waży 1,74 kg.

Wymiary: około 29 x 29 x 31 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 1,74 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy