Wczytuję dane...
Model: 10451
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Nasz sklep prezentuje Państwu poręczny, drewniany trójkąt szkolący umiejętności motoryczne u najmłodszych dzieci. Ta wspaniała zabawka rozwojowa przeznaczona jest dla maluchów powyżej pierwszego roku życia. Posiada zaokrąglone, bezpieczne krawędzie i trzy solidne drążki, służące do chwytania i podnoszenia zabawki. Siedzące, raczkujące i chodzące pociechy, potrafią już chwytać i obracać trójkątny kształt. Na każdej ze ścianek znajduje się inne zadanie. Małe rączki mogą obracać kółka z kwiatkami i pszczółkami. Z łatwością przeprowadzą ptaszki przez labirynt. Na ostatniej ściance znajdziemy obracane kółka z kolorowymi, malowanymi zwierzątkami. Co więcej, po bokach trójkąta, znajdują się sensoryczne kółka o zróżnicowanej, chropowatej fakturze. Proste barwy kółek uczą rozpoznawania i nazywania kolorów. Przy pomocy drewnianej zabawki dziecko ćwiczy ręce, paluszki oraz siłę mięśni, gdyż musi włożyć trochę wysiłku w podniesienie lub przesunięcie trójkąta.

Opinie fachowców mówią jasno, że zabawka motoryczna, to nie tylko świetna stymulacja zmysłów, lecz także zachęta do samodzielnej zabawy. Kup ją swojemu dziecku na prezent lub do codziennego szkolenia ważnych umiejętności ruchowych. Doświadczenia zdobyte w najmłodszym wieku, zaprocentują w przyszłości. Umiejętności motoryczne, które doskonale kształtuje zabawa trójkątem, przydadzą się podczas nauki malowania i pisania.

Cena jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z wielofunkcyjnym trójkątem edukacyjno-motorycznym. Jest to także zabawka sensoryczna, ponieważ wykorzystuje różne kształty i faktury: gładką oraz chropowatą. Maluch może obracać zarówno cały trójkąt, jak i mniejsze elementy: obracane i przesuwane kółka. Trójkąt służy także wspólnej zabawie. Rodzic może tworzyć historie i opisywać obrazki, ucząc dziecko podstawowych słów i rozpoznawania kolorów.

W pudełku znajdą Państwo 1 trójkąt motoryczny z wbudowanymi, ruchomymi elementami, czyli drewnianymi kółkami, które są na stałe umieszczone w konstrukcji zabawki.

Wymiary: wysokość około 26 cm, Ø: 24 cm
Materiał: drewno 
Waga: 1,44 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy