Wczytuję dane...
Model: 6094
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Interaktywna kostka Motor Activity Cube Giuliano marki SMALL FOOT to zabawka rozwojowa, która szybko stanie się najbardziej rozchwytywanym przedmiotem w dziecięcym pokoju. Jej twórcom przyświecała idea połączenia rozrywki z nauką, co znalazło odzwierciedlenie w tym przemyślanym projekcie. Produkt, zgodnie ze swoją nazwą, posiada formę dużej kostki, która została wypełniona rozmaitymi elementami służącymi do wzbudzenia ciekawości malucha i do zaangażowania go do zabawy i edukacji. Każda z bocznych ścian konstrukcji jest wyposażona w elementy przesuwne, takie jak: kulki na liczydle, drewniane klocki z numerami, drewniane obrotowe puzzle czy labirynt. Na blacie umieszczono z kolei kolorowe metalowe pręty o różnych kształtach i mobilne drewniane figurki w postaci pojazdów, drzew i budynków. Dziecko bawi się, dowolnie przesuwając elementy, rozwiązując układanki i wykonując proste obliczenia.

Ta zabawka motoryczna podchodzi do rozwoju dziecka niezwykle kompleksowo. Jednocześnie stymuluje wiele zmysłów, a zwłaszcza zmysł dotyku. Pociecha rozwija zdolności manualne, kreatywność i wyobraźnię, która pozwala na tworzenie wielu rozmaitych zestawień i pomysłów na to, w jaki sposób bawić się danego dnia. Dzięki prostym grafikom i liczbom maluch naturalnie oswaja się z cyframi. Zestaw zawiera: drewnianą konstrukcję w kształcie kostki, metalowe druciki o różnych kształtach, drewniane klocki w postaci puzzli, liczb, pojazdów, roślin i postaci, kilkadziesiąt kolorowych kulek różnych rozmiarów.

Właściwa edukacja to jeden z najcenniejszych prezentów, jakie możemy podarować dziecku. Warto troszczyć się o jego prawidłowy rozwój już od najmłodszych lat, zachęcając do nauki poprzez rozrywkę. Pomocne okażą się w tym oferowane przez nasz sklep zabawki, które cechuje atrakcyjna cena i duża dostępność. Kostka interaktywna dla niemowlaka marki SMALL FOOT to znakomity sposób na zaszczepienie w dziecku ciekawości do poszerzania i zdobywania wiedzy. Kup ją już dziś i przekonaj się, że pozytywne opinie innych rodziców mówią prawdę!

Wymiary: około 55 x 55 x 47 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 12,6 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy