Wczytuję dane...
Model: 10433
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Interaktywna kostka "Our Sandman" to drewniana zabawka motoryczna marki Small Foot. Jak wszystkie zabawki tej marki, została zaprojektowana w taki sposób, by nie tylko zapewniać dzieciom atrakcyjną zabawę, ale również wspierać ich wszechstronny rozwój. Każda ze ścian kostki oferuje inną formę aktywności, dzięki czemu maluchy mogą rozwijać szereg praktycznych umiejętności, przydatnych nie tylko w życiu codziennym, ale również podczas późniejszej edukacji szkolnej.

  • sorter klocków nie tylko uczy rozpoznawania kształtów i kolorów, ale także rozwija koordynację ręka-oko,

  • liczydło pomaga opanować umiejętność liczenia i wykonywania prostych działań matematycznych,

  • ruchome klocki obrazkowe pozwalają ćwiczyć zdolności manualne,

  • zegar z ruchomymi wskazówkami świetnie sprawdza się podczas nauki odczytywania godzin,

  • pętla motoryczna oraz labirynty wspomagają rozwój motoryki małej.

Tak wiele zróżnicowanych elementów zapewnia dziecku długie godziny radosnej zabawy.

Kostka interaktywna dla niemowlaka przyciąga wzrok ciekawym designem i żywymi kolorami. Liczne motywy zwierzęce, tak lubiane przez najmłodsze dzieci, zachęcają do zabawy, czyniąc ją jeszcze atrakcyjniejszą. Zdejmowana pokrywa z pętlą motoryczną pozwala złożyć kostkę, czyniąc ją łatwą do przechowywania.

Jeśli chcesz w prosty sposób pomóc dziecku opanować wiele ważnych dla jego rozwoju umiejętności, kup dla niego interaktywną kostkę "Our Sandman" marki Small Foot.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zabawek rozwojowych marki Small Foot w bardzo atrakcyjnych cenach. Decydując się na zakup którejkolwiek z nich, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko otrzyma produkt najwyższej jakości, całkowicie bezpieczny i starannie wykonany. Głównym założeniem marki jest wspieranie wszechstronnego rozwoju maluchów już od pierwszych dni ich życia, dlatego koncepcja każdej zabawki jest starannie przemyślana i dopracowana w każdym szczególe. Nic dziwnego, że zabawki Small Foot cieszą się doskonałymi opiniami wśród rodziców.

Wymiary: około 29 x 29 x 31 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 1,67 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy