Wczytuję dane...
Model: 4690
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Pętla motoryczna Motor Training Coil marki SMALL FOOT to zabawka rozwojowa, która sprawi radość każdemu dziecku. Zaprojektowano ją w taki sposób, aby rozrywce na najwyższym poziomie towarzyszyła także nauka tego, co niezbędne i przydatne. Produkt posiada imponującą konstrukcję, której celem jest wzbudzenie jak największego zaciekawienia i zaangażowania. Jej podstawą jest drewniany, kwadratowy stół, który opiera się na czterech metalowych nogach – każdej w innym kolorze. Wokół nóg poprowadzono cienkie metalowe pręty, które znajdują się również ponad blatem stołu. Przybierają różne formy geometryczne i można po nich przesuwać wielobarwne kulki. Powierzchnię stołu pokryto rysunkowym labiryntem. Dziecko bawi się poprzez przesuwanie ruchomych elementów i dowolne zmienianie ich ułożenia.

Dlaczego ta zabawka motoryczna zasługuje na szczególną uwagę? Niekwestionowaną zaletą jest fakt, że pobudza do pracy kilka zmysłów jednocześnie. Maluch przesuwając elementy, wyrabia sobie precyzyjny dotyk i ćwiczy palce. Poprawiają się więc zdolności manualne, koncentracja i rozwija się wyobraźnia, która podpowiada, jak tworzyć kolejne zestawienia i kombinacje. Rozbudowana konstrukcja, którą posiada pętla motoryczna dla niemowlaka, nakłania go do pozostawania w ruchu tak, aby uzyskać dostęp do wszystkich elementów. Mnogość kolorów z kolei ułatwia ich zapamiętywanie i przyswajanie ich nazw. Zestaw zawiera: drewniany stół z czterema metalowymi nogami, przytwierdzone do niego metalowe, powyginane druciki oraz kilkadziesiąt kulek do przemieszczania po drucikach.

Dbanie o prawidłowy rozwój dziecka i pomaganie mu w odkrywaniu świata to jedne z podstawowych obowiązków każdego rodzica. Zabawki, które w swojej ofercie posiada nasz sklep, uczynią je znacznie łatwiejszymi i przyjemniejszymi, także dla pociechy! Wysoka jakość i niska cena przekładają się na pełne zadowolenia opinie klientów. Nie czekaj, kup stolik z pętlą motoryczną marki SMALL FOOT i podaruj swojemu kochanemu maluchowi inteligentne narzędzie do wspaniałej zabawy!

Wymiary: około 52 x 49 x 91 cm 
Materiał: drewno, metal 
Waga: 11,1 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy