Wczytuję dane...
Model: 10155
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Kapitalny stolik edukacyjny dla małych odkrywców obcych światów! Ta zabawka motoryczna w ciekawy sposób rozwija zręczność dziecka, wpływa na lepszą naukę chwytania i przesuwania przedmiotów, poprawia motorykę i koordynację zajęciową dzieci, a do tego cieszy kolorową i niespotykaną formą.

Cały drewniany stolik interaktywny zaprojektowano na kształt kosmicznej rakiety i pomalowano tak, by miało się wrażenie, że rakieta zaraz wystartuje i poleci w kosmos. Wykorzystane kolory wybitnie pobudzają wyobraźnię dziecka, a przy okazji rodzic bawiąc się z maluchem, może opowiadać mu historie o kosmicznych podbojach, astronautach i rakietach.

W skład tej rozwojowej zabawki wchodzi stabilna konstrukcja rakiety wykonana z solidnego drewna, dzięki czemu jest ona wytrzymała nawet wtedy, gdy intensywnie bawi się nią kilkoro dzieci. Każda z 4 ścianek rakiety posiada wewnątrz szereg atrakcyjnych zabaw zręcznościowych. Są to m.in. kolorowi kosmici do przekręcenia i przesuwania, zapadki wyglądające jak koła zębate, które można wprawiać w ruch, okręcając je o siebie wzajemnie oraz elementy z otworami, do których trzeba odpowiednio przyłożyć inne części, żeby wzajemnie do siebie pasowały. Ciekawą atrakcją są też kształtki do przesuwania po linie wyżłobionej w drewnie, które pasują do ścianki po odpowiednim przekręceniu czy spiralne "ślizgawki" po których dziecko może zsuwać w dół odpowiednie kulki.

Wszystkie zabawy umieszczone w ścianach rakiety zostały opracowane z myślą o rozwijaniu funkcji motorycznych dziecka, inspirowaniu jego zmysłów i zachęcaniu do ciągłego poprawiania i ulepszania swoich ruchów, co wpływa na szybszy rozwój małych rączek.

Wybrane przez sklep zabawki motoryczne wyróżnia dobra cena, liczne pozytywne opinie klientów oraz rekomendacje z placówek oświatowych i edukacyjnych, które często korzystają z takich stolików motorycznych w przedszkolach i salkach zabaw. Kup swojemu dziecku sprawdzoną zabawkę rozwojową i obserwuj, jak szybko nabywa nowe umiejętności.

Wymiary: wysokość około: 63 cm, Ø około: 30 cm
Materiał: drewno 
Waga: 2,49 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy