Wczytuję dane...
Model: 10319
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniany telefon to świetna, wielofunkcyjna zabawka z sorterem kształtów. Posiada bardzo dobre opinie wśród wielbicieli naturalnych akcesoriów dziecięcych. Przeznaczony jest dla półtorarocznych szkrabów. Uczy rozpoznawania cyferek, dzięki kolorowym przyciskom na frontowej ścianie telefonu - sortera. W górnej części znajduje się zdejmowana słuchawka na krótkim sznurku. Po obu bokach umieszczone są po trzy otwory, do których dziecko może wrzucać różne, drewniane figury. To aż sześć kolorowych klocków o następujących kształtach: serce, kwadrat, gwiazda, trójkąt, pięciokąt, owal. Klocki wpadają do pojemnika zabudowanego ściankami z trzech stron. Brak tylnej ścianki umożliwia ponowne wyjęcie lub wysypanie figur.

Drewniana zabawka zręcznościowa w kształcie popularnego telefonu może zastępować autko, gdyż posiada kółka. Chodzące dziecko może ciągnąć telefon za długi, biały sznurek. Celem zabawy jest szkolenie różnych umiejętności. Sorter pomaga w ćwiczeniu dłoni i nabywaniu precyzji ruchów. Wbrew pozorom, nie jest to łatwe i maluch musi poświecić więcej czasu na dopasowanie kształtów do otworów po obu stronach zabawki. Zabawka motoryczna uczy cierpliwości i skupienia na konkretnej czynności. Dlatego kup ją maluchowi i zachęcaj do podejmowania nowych wyzwań.

Przyjazna, wesoła kolorystyka sprawia, że drewniany sorter wyróżnia się wśród tego typu zabawek. W odróżnieniu od klasycznych sorterów telefon na kółkach posiada otwory na klocki umieszczone po dwóch stronach, a nie w jednym miejscu. To motywuje dziecko do szukania nowych rozwiązań i pobudza jego kreatywność oraz umiejętność samodzielnego myślenia. Zabawka ma także charakter edukacyjny, gdyż kolorowe, wciskane cyferki uczą rozpoznawania numerów. Dzięki temu dziecko może zapamiętać proste sekwencje liczb i np. nauczyć się wykręcania numeru alarmowego.

Nasz sklep posiada w swoim asortymencie wiele zabawek edukacyjnych, służących do rozwijania dziecięcych umiejętności. Dobra cena, wielofunkcyjność zabawki i wysoka jakość wykonania sprawiają, że warto wybrać ją dla swojego dziecka. 

W opakowaniu znajduje się 1 drewniany telefon-sorter na kółkach, 1 zdejmowana słuchawka na sznurku, 6 małych, drewnianych klocków do sortera.

Wymiary: około 19 x 18 x 19 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 1,19 kg 
Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy