Wczytuję dane...
Model: 11252
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Szkolny autobus marki Small Foot to drewniana kostka motoryczna, wspierająca wszechstronny rozwój maluchów. Ćwiczy koordynację ręka-oko, kształtuje zdolność logicznego myślenia oraz pomaga zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe. Tym, co wyróżnia ją na tle innych zabawek tego typu, jest jej unikalny kształt - zabawka zaprojektowana została w formie szkolnego autobusu. Obracające się kółka, wydający dźwięki klakson, lusterka czy ruchome wycieraczki wzbudzają zainteresowanie maluchów i gwarantują długie godziny radosnej zabawy.

Każda ze ścian kostki posiada szereg elementów, których zadaniem jest zachęcanie maluchów do podejmowania różnych form aktywności, a tym samym stymulowanie rozwoju wielu przydatnych umiejętności. Sorter klocków pomaga w nauce rozpoznawania kształtów i pozwala opanować nazwy podstawowych figur geometrycznych. Koła zębate uczą logicznego myślenia i pomagają zrozumieć zależność przyczyna-skutek. Liczne elementy obrotowe wspierają rozwój zdolności motorycznych, a drewniane liczydło w prosty sposób pomaga opanować umiejętność liczenia. Zabawka pozwala również zapoznać się z symboliką podstawowych znaków drogowych, co może być wstępem do nauki zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Jeśli zależy Ci na wszechstronnym rozwoju Twojego malucha, kup dla niego szkolny autobus marki Small Foot.

Szkolny autobus to jedna z licznych zabawek motorycznych marki Small Foot, dostępnych w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie zabawki projektowane są z myślą o rozwoju maluchów już od pierwszych dni ich życia i cieszą się doskonałymi opiniami wśród rodziców. Marka Small Foot jest synonimem doskonałej jakości, zarówno jeżeli chodzi o użyte do produkcji materiały, jak i o precyzję wykonania. Wszystkie zabawki powstają w ekologicznym procesie produkcji, a każdy jego etap podlega rygorystycznym kontrolom, dzięki czemu zapewniony zostaje wysoki poziom bezpieczeństwa produktów. Firma przywiązuje dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju.

Wymiary: około 24 x 20 x 18 cm 
Materiał: drewno, plastik
Waga: 1,59 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy