Wczytuję dane...
Model: 1824
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Postaw na rozwój swojego malucha i spraw mu wyjątkowy prezent – kup SMALL FOOT Activity Loop Natural!

SMALL FOOT Activity Loop Natural to zestaw pętli motorycznych. Owe pętle motoryczne to zabawki złożone z giętych prętów, na których umieszczono niewielkie koraliki. Zadaniem dziecka jest przesuwanie ich wedle swoich preferencji. Komplet zawiera trzy elementy. Pierwszy i największy z nich składa się z podstawy i trzech powyginanych pętli, wyposażonych w kolorowe koraliki. Dwa kolejne elementy są do siebie bardzo podobne. Posiadają identyczne, drewniane podstawy i wyposażono je w dwie pętle z koralikami. Zestaw jest przeznaczony zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Opinie ekspertów często polecają tego typu zabawki. Dlaczego? Korzystanie z nich pozytywnie wpływa na małą motorykę pociechy, czyli sprawność manualną. Każdego dnia dzieci uczą się nowych rzeczy i szybko rozwijają się, dlatego powinnością rodzica jest zapewnienie malcowi odpowiednich warunków! Sam Albert Einstein mówił, że najlepszą nauką jest zabawa. Efektem korzystania ze SMALL FOOT Activity Loop Natural jest większa pewność dziecka w chwytaniu. To nie wszystko, ponieważ model ten może pomóc opiekunowi w nauczaniu podopiecznego podstaw matematyki, rozróżniania kolorów itd. To z kolei świetna okazja do wspólnej zabawy z maluchem, dzięki czemu wzmocni się wzajemne zaufanie!

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że SMALL FOOT Activity Loop Natural stworzono z naturalnych materiałów, czyli drewna i metalu. Wszystkie elementy zostały pomalowane bezpiecznymi dla organizmu dziecka farbami. Do tego produkt wyróżnia atrakcyjna cena!

Sklep Maludas serdecznie zaprasza do zakupu. W naszym asortymencie posiadamy wiele innych zabawek, dlatego jeżeli planujesz sprawić swojej pociesze prezent, nasza oferta może Ci w tym pomóc!

Specyfikacja produktu:

Wymiary: około 14 x 10 x 12 cm

Marka Small Foot

Materiał: drewno,metal

Waga w pudełku: 0,62 kg

Wiek: 12 miesięcy +

Płeć: dziewczynka, chłopiec

Polecamy