Wczytuję dane...
Model: 10573
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Wspaniała zabawka rozwojowa z figurkami nawiązującymi do pirackiego świata zapewni dziecku kreatywną zabawę pełną przygód i emocji. Pętla motoryczna przytwierdzona została do drewnianej, okrągłej podstawki przypominającej fragment morza. Dwa spiralnie skręcone druciki w kolorze niebieskim i czerwonym, służą do przesuwania drewnianych kształtów-morskich stworzeń. Na każdej pętli znajdują się drobne koraliki, konik morski, piracki łup, rozgwiazda, statek i muszelka. Wszystkie figurki mają przyjazne, radosne kształty i kolory. W podstawce wydrążone zostały rowki, po których dziecko może przesuwać drewnianą figurkę pirata i piracki statek. Na błękitnej tafli morza widnieją obrazki z wyspą, piracką banderą i skrzynią skarbów. Rodzic, bawiąc się z dzieckiem, może opowiadać historie i zachęcać do samodzielnego przesuwania statu i pirata.

Ta niezwykle interesująca zabawka zręcznościowa, przeznaczona jest dla dzieci powyżej roku. Opinie rodziców wskazują, że jest to idealna zabawka służąca do ćwiczenia umiejętności motorycznych. Maluch może bawić się, siedząc na podłodze, przy stoliku lub biurku. Stabilna podstawka pozwala ustawić zabawkę w dowolnym miejscu. Opływowe kształty sprawiają, że pętla motoryczna jest bezpieczna dla najmłodszych. Kup swojemu dziecku mały, piracki świat, a zobaczysz, jak zabawa wpłynie na rozwój kreatywności u malucha. Zabawa połączona z ruchem dłoni, przemieszczaniem i przesuwaniem drobnych elementów, pomaga doskonalić sprawność motoryczną. Precyzyjne chwytanie to ważna umiejętność, która przyda się na dalszych etapach rozwoju.

Zabawkę z pirackim światem można ze sobą zabrać w podróż, do auta lub do spacerówki. Nasz sklep poleca tą właśnie pętlę motoryczną, gdyż wykonana została z materiałów wysokiej jakości i posiada oryginalny design. Jasne, pastelowe barwy i ciekawe wzornictwo wyróżnia ją na tle innych zabawek tego typu. Cena obejmuje 1 zabawkę. Wszystkie elementy są integralnie złączone z podstawką.

Wymiary: około 120 x 20 x 18 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga w pudełku: 0,74 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy