Wczytuję dane...
Model: 3382
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Motoryczny grzybek to zabawka od producenta SMALL FOOT, która nada się dla najmłodszych dzieci. Ta jednoczęściowa pętla motoryczna będzie świetną frajdą w czasie pierwszych zabaw, a jednocześnie bardzo rozwijającą dla dorastających maluchów. Zabawka rozwojowa zachęca swoim wyglądem każde dziecko, a rodziców - jakością wykonania. Jest zbudowana z drewna wysokiej jakości i pomalowana w podstawowe kolory przyciągające wzrok dziecka. Zabawa zręcznościowa polega na przesuwaniu różnego typu elementów po pętli przechodzącej przez środek grzybka. Elementów na pętli jest siedem, a w ich zestaw wchodzą kulki, biedronka i motylek. Ponieważ zadanie przesuwania elementów po pętli przez środek grzybka nie należy do najprostszych dla maluszków, sprawia to, że czynność ta uczy ich bardzo ważnej zręczności i rozwija motorycznie.

Nasz sklep posiada wiele zabawek od producenta SMALL FOOT, które rozwijają młode dzieci w sposób prawidłowy i skuteczny. Cena jest jak najbardziej adekwatna do efektów, jakie przychodzą po zabawie dziecka proponowanymi produktami. Opinie klientów są bardzo pozytywne i wpływają zachęcająco na kolejnych klientów, którzy zastanawiają się nad kupnem. Nie czekaj więc tylko kup pętlę motoryczną, a zapewnisz dziecku wiele godzin zabawy owocującej zdrowym rozwojem.

SMALL FOOT jest producentem zabawek, które dzięki swojej przemyślanej budowie wpływają pozytywnie na motorykę dzieci od najmłodszych lat. Produkty są dokładnie wykonane, a materiały wykorzystywane przy produkcji są z bardzo wysokiej jakości. Szeroki wybór proponowanej oferty sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie zabawkę. Producent wie, że to głównie od rodzica zależy, jakie zabawki będą towarzyszyły ich maluszkom od najmłodszych lat, a więc proponuje ogromną paletę produktów, by każdy rodzic mógł wybrać produkt dostosowany do potrzeb swojej małej pociechy.

Wymiary: wysokość: około 14 cm, Ø: 17cm
Materiał: drewno, metal
Waga: 0,64 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy