Wczytuję dane...
Model: 10640
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Pętla motoryczna Motor Skills Triangle marki SMALL FOOT to zabawka zręcznościowa, z której ucieszy się każde dziecko. Starannie przemyślany sposób zaprojektowania sprawia, że pomoże maluchowi uczyć się poprzez zabawę, czyli dokładnie tak, jak dzieci lubią najbardziej! Produkt posiada prostą, a zarazem absorbującą konstrukcję, której podstawą są dwa duże drewniane trójkąty. Połączono je przy pomocy drewnianych i metalowych prętów, na których umieszczono wielobarwne elementy w postaci geometrycznych klocków i kulek. Zadanie dziecka polega na tym, aby dowolnie zmieniać położenie poszczególnych figur i kuleczek, tworząc przy tym różnorodne zestawienia.

Jedną z największych zalet, jakie posiada ta zabawka rozwojowa, jest fakt, że stymuluje ona kilka zmysłów jednocześnie. Podczas przesuwania poszczególnych elementów, dziecko ćwiczy dotyk i palce, polepszając swoje zdolności manualne oraz koncentrację. Brak konkretnych zasad i duża dowolność działań rozwijają kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia, które przekładają się na wykształcenie się zdrowego indywidualizmu. Mnogość kolorów, jakie zastosowano w zabawce, wpływa na zdolność ich odpowiedniego postrzegania i utrwalania konkretnych barw. Maluch bawi się, dopasowując do siebie poszczególne fragmenty, przesuwając je i tworząc nowe konstrukcje. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom i małej wadze zabawka może być z łatwością przenoszona, a jej obsługa nie sprawi dziecku żadnego problemu. Zestaw zawiera: drewnianą konstrukcję, sześć drewnianych klocków (3 w kształcie brył geometrycznych i 3 w kształcie zębatek), ponad dwanaście kolorowych kulek.

Troska o prawidłowy rozwój dziecka przyświeca wszystkim rodzicom. Połącz zabawę z nauką i kup pętlę motoryczną oferowaną przez nasz sklep. Podarujesz maluchowi długie godziny wspaniałej rozrywki, a atrakcyjna cena sprawi, że będzie to doskonała inwestycja. Przekonaj się o tym, że pozytywne opinie innych rodziców są zasłużone.

Wymiary: około 20 x 16 x 14 cm 
Materiał: drewno, metal 
Waga w pudełku: 0,69 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy