Wczytuję dane...
Model: 10965
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zręcznościowa zabawka dla najmłodszych

Pętla motoryczna to doskonała zabawka wspierająca zręcznościowe umiejętności dziecka. Przeznaczona jest dla dzieci od pierwszego roku życia. Zabawka zręcznościowa jest ważnym elementem wpierającym rozwój dziecka. Składa się ona z dwóch drewnianych podstawek. Między nimi są usytuowane drewniane klocki, koła zębate i druciki, służące do przesuwania i okręcania. Dzięki temu dziecko może ćwiczyć zręczność swoich rąk oraz poznawać nowe kształty i kolory. Jest to bardzo ważne podczas dorastania i rozwoju dziecka. Zabawka rozwojowa, jaką jest pętla motoryczna, jest niezbędnym elementem w edukacji dziecka. Pętla motoryczna jest częściowo lakierowana. 

Głównym motywem w pętli motorycznej jest Elmo - postać z Ulicy Sezamkowej. Czerwony, uśmiechnięty mapet przykuwa uwagę. Występuję on na drewnianych podstawkach oraz klockach pomiędzy nimi. Wpływa on na mimikę i gesty dziecka. Dziecko odbiera go bardzo pozytywnie i doskonale spędza czas podczas zabawy. Dzięki obracaniu elementów w zabawce dziecko rozwija także swoją wyobraźnię. Poznaje i zapamiętuje ruchy.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania

Nasz sklep oferuje pętlę motoryczną wykonaną bardzo solidnie i trwale. Bardzo dobra cena oraz wysoka jakość sprawi, że nie pożałujesz zakupu. Ponadto marka Small Foot wykonuje zabawki z drewna pochodzącego z ponownego zalesienia. Marka dba o bezpieczeństwo dzieci i korzysta z testów, które wykonują niezależne firmy. Zabawka jest bezpieczna dla dzieci i bardzo trwała. Elementy są solidnie do siebie przytwierdzone. Dzięki niej dziecko rozwija zmysł słuchu, dotyku oraz wzroku. Oprócz edukacyjnych wartości pętla motoryczna ma za zadanie bawić i urozmaicać czas.

Kup oferowaną przez nas pętlę motoryczną i zapewnij dziecku bezpieczną i rozwijającą zabawę. O jakości i zadowoleniu z naszych produktów świadczą liczne, pozytywne opinie klientów.

Wymiary: około 19 x 15 x 20 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 0,65 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy