Wczytuję dane...
Model: 10589
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Proponowana przez nasz sklep zabawka w postaci labiryntu przedstawiającego farmę, to produkt idealny zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek powyżej dwunastego miesiąca życia. Zabawka jest niezwykle prosta w obsłudze i polega na zręcznościowym przemieszczaniu poszczególnych postaci po planszy labiryntu. W planszy są wycięte drogi, dzięki czemu Twoje dziecko będzie w stanie swobodniej przesuwać drewniane zwierzątka i umieszczać je w takim miejscu, w jakim będzie chciało.

Poszczególne, drewniane zwierzątka muszą znaleźć się w odpowiednich miejscach na planszy – koń powinien stać pod drzewem, krowa przy drodze, kaczka w jeziorze, a kura koło stodoły. Ta zabawka motoryczna świetnie wpływa na zdolności zręcznościowe Twojego malucha, który musi sobie poradzić z przemieszczaniem zwierzątek po planszy, po określonych trasach. Zabawka doskonale wpływa także na koordynację oraz logiczne myślenie. Kup ją i przekonaj się, jak wiele zabawy i radości sprawi Twojemu dziecku rozwiązywanie tego labiryntu!

W opakowaniu znajduje się drewniana plansza z labiryntem, do której przymocowane są poszczególne elementy ruchome przedstawiające takie zwierzęta, jak kaczka, kura, koń czy krowa. Całość pomalowana jest we wpadające w oko kolory, dzięki czemu Twoje dziecko będzie w stanie skoncentrować się i skupić na zabawie. Cena, która obowiązuje, jest ceną za całą planszę wraz z elementami przypominającymi zwierzątka.

SMALL FOOT to producent ciekawych zabawek dla dzieci w różnym wieku. W swoim asortymencie posiadają ciekawe modele zabawek, które pozwalają na rozwój różnorodnych umiejętności u Twojego malucha. Produkty wykonywane przez SMALL FOOT są tworzone przy pomocy najlepszych jakościowo materiałów, które zostały ściśle przebadane pod kątem jakościowym. To właśnie dlatego zabawki te są tak wytrzymałe i zdobywają tak pozytywne opinie w Internecie. Są lubiane nie tylko przez małe dzieci, ale także przez ich rodziców. Przekonaj się sam, dlaczego tak jest!

Wymiary: około 25 x 25 x 2,5 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,666 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy