Wczytuję dane...
Model: 5716
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Nasz sklep oferuje wyjątkowy sorter kształtów dla Twojego dziecka. Sorter idealnie nadaje się do zabawy zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców powyżej trzeciego roku życia. Aby poprawnie ułożyć wszystkie kształty, elementy powinny zostać najpierw posegregowane, następnie odpowiednio rozpoznane i połączone ze sobą w odpowiednie kształty. Każdy kształt ma swoje podpisane miejsce na planszy, gdzie należy go złożyć. Część kształtów jest na stałe przymocowana do labiryntu, jednak istnieje możliwość bezproblemowego poruszania tymi elementami.

Sorter kształtów jest zabawką motoryczną, która doskonale wpływa na zręczność dziecka, które musi nie tylko dopasować do siebie kształty, ale także odpowiednio przemieścić je po planszy. Dodatkowo dziecko uczy się rozpoznawania nowych kształtów, ich nazw, czy tego, w jaki sposób wyglądają. Twój maluch może nabyć nowe umiejętności w naprawdę szybkim tempie, jeżeli będzie się dobrze przy tym bawić! Kup tę zabawkę i przekonaj się sam, jak szybko jest w stanie twoje dziecko nauczyć się nowych, nawet bardzo trudnych kształtów.

W opakowaniu zabawki motorycznej w postaci sortera kształtów znajduje się drewniana plansza, do której przymocowane są połówki każdego z kształtów. Drugie połówki także znajdują się w opakowaniu, jednak nie są przymocowane na stałe do planszy. W opakowaniu powinny znaleźć się takie kształty jak owal, trójkąt, trapez, sześciokąt, koło, romb, kwadrat oraz pięciokąt. Obowiązująca cena obejmuje całe opakowanie ze wszystkimi elementami znajdującymi się w środku.

Sorter kształtów, który jest oferowany przez nasz sklep, jest produktem firmy SMALL FOOT, która na rynku działa już od wielu lat i zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci w różnym wieku. Firma ta dba zarówno o jakość wykonywanych modeli, jak i o bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Nic więc dziwnego, że opinie o produktach marki SMALL FOOT są pozytywne i że zarówno dzieci, jak i rodzice są zadowoleni z zabawek ich autorstwa.

Wymiary: około 30 x 30 x 2 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,61 kg 
Wiek: od 3 lat

Polecamy